Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Yüksek rekolte, mükemmel mahsul kalitesi, güçlü maliyet kontrolü

 

Sulama, mahsul yıkama, bitki besini, sıvı gübre, tarım ilacı, yaprak parlatıcı ve çicek coşturan sprey üretimi ve ayrıca yiyecek içecek dolum ve paketleme işlemleri için gıda ile temasa uygun, FDA onaylı çözümler sunuyoruz:

Yayıcı Yapıştırıcı Organik Silikon

Köpük Kesici ve Köpük Önleyici Ajanlar

Silika Tozu

TERRASIL® WA 4488 Yayıcı Yapıştırıcı Organik Silikon

 

Tarım, sıvı gübre, bitki besini, zirai ilaç, yiyecek ve içecek endüstrileri için geliştirilen TERRASIL® WA 4488 Yayıcı Yapıştırıcı Organik Silikon, sıvılarda kolay çözünen, %100 konsantre silikon emülsiyonudur. İçine katıldığı sıvının püskürme ve yayılma performansını iyileştirerek, daha geniş alanlara yayılmasını sağladığı gibi, sıvının toprağa ve bitki yüzeyine derinlemesine nüfuz etmesine olanak verir. Bitki üzerinde damlacık oluşumunu ve bundan kaynaklı güneş yanığı oluşumunu önleyen TERRASIL® WSA 4488 bitki köklerinin ve yapraklarının daha uzun süreli nemli kalmasını da sağlayarak, sağlıklı bitki gelişimini destekler. Neticede mahsul kalitesi yükselir, rekolte artışı sağlanır, verimlilik artırılır ve maliyet düşüşü sağlanır.

 

TERRAFOAM® SE ile daha etkin köpük kontrolü

 

Gıdada kullanıma uygun, FDA onaylı olan TERRAFOAM® SE 2000 serisi Köpük Kesici ve Köpük Önleyici Ajanlar, sulama suyunda, yıkama esnasında, sıvı gübrelerde, zirai mücadele ilaçlarında ve su arıtma süreçlerinde karşılaşılan köpük oluşumunu kontrol altına almak veya tümden önlemek için geliştirilmişlerdir. Yüksek konsantre yapıda olan bu köpük önleyici silikon emülsiyonlar nonyonik yapıdadırlar, sıvılar içinde kolayca çözünürler, köpük kesicilik etkileri süratli, güçlü ve uzun sürelidir. Stabil yapıları sayesinde parçalanmadan pompalanabilen ve püskürtülebilen TERRAFOAM® SE 2000 köpük kesici ürün yelpazesi, imalat süreçlerinde sağladığı verim artışı ve ürün kalitesine sağladığı katkı yanında, maliyet düşürücü etkisi nededinyle de tarımcılıkta ve yiyecek ve içecek imalatında tercih edilir. 

Tarım alanında ve yiyecek içecek endüstrilerinde kullanılan organik silikonlar ve diğer silikon içerikli kimyasallar hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız çözümlere ulaşabilmeniz için size destek olmaya hazırdır.

 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

>  TERRASIL® WA 4488 Yayıcı Yapıştırıcı Organik Silikon

>  TERRAFOAM® SE 2200 Köpük Kesici Silikon Emülsiyon, FDA onaylı, gıdada kullanıma uygun

>  TERRAFOAM® SE 2010 Köpük Kesici Silikon Emülsiyon, FDA onaylı, gıdada kullanıma uygun

>  WACKER HDK® H15 Silika Tozu

>  WACKER HDK® N20 Silika Tozu

 

BAŞLICA KULLANIM ALANLARI

>  Tarımsal Sulama

>  Zirai İlaçlama

>  Biyolojik Tarım

>  Ekolojik Tarım

>  Organik Tarım

>  Bitki Besini Üretimi

>  Yaprak Parlatıcı Sprey Üretimi

>  Çiçek Parlatma Spreyi Üretimi

>  Çiçek Coşturan Yaprak Temizleyici Sprey Üretimi

>  Gübre Üretimi

>  Zira İlaç Üretimi

>  Su ve Atıksu Arıtma

>  Mahsul Yıkama

>  İçecek Dolumu

 

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS