Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Paylaşma Kültürümüz

 

TERRA çatısı altında tecrübelerini birleştiren bizler, silikon esaslı kimyasallar üzerine ihtisaslaşmış, küresel pazar bilgisine ve derin saha tecrübesine sahip, deneyimli uzmanlaran oluşan profesyonel bir ekibiz.

Takım arkadaşlarımız müşterilerimiz için güvenilir bir yol gösterici olma bilinci taşır ve bu bilinç doğrultusunda hareket ederler.

Müşterilerimizin silikon teknolojilerindeki inovasyonlardan, yeni imalat yöntemlerinden ve küresel hammadde kaynaklarından en uygun koşullarda faydalanmaları için destek olur, ticari başarı getirecek ürünler geliştirerek, yeni pazar fırsatları yakalamaları ve sürdürülebilirlik prensibi dahilinde rekabet güçlerini artırmaları için çalışırız.

 

 

Müşteri ihtiyaçlarını yerinde gözlemleyerek belirler, varmak istedikleri hedefleri kendi hedeflerimiz olarak görerek, özgün ve esnek çözümler sunmaya gayret ederiz.

Vizyonumuz gereği, silikon dünyasındaki yenilikleri yerel endüstrilere aktarmak için küresel çözüm ortaklarımız ile müşterilerimiz arasında kesintisiz bir iletişim köprüsü kurar, edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri onlara aktarırız. Çünkü TERRA olarak inanıyoruz ki, sürdürülebilir başarının temelinde güçlü bir paylaşma kültürü yatar.

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS