Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Verimli, kaliteli ve güvenilir rekolteler

 

TERRASIL® WA Yayıcı Yapıştırıcı Organik Silikon, tarımsal sulamada ve ayrıca sıvı bitki besini, pestisit, herbisit ve fungisit gibi imalatlarda kullanılan bir katkıdır. %100 konsantre yapıda, su berraklığında şeffaf, tatsız, kokusuz, zehirli ve kanserojen maddeler içermeyen bu organik silikon, tarım ve gıda yönetmeliklerine uygun olup, REACH kayıtlıdır ve Amerikan FDA onaylıdır. İçine katıldığı sıvının püskürme kabiliyetini iyileştiren TERRASIL® WA, sıvının yüzeye yayılmasını, yapışmasını ve yüzeyden emilerek, derine nüfuz etmesine destek olur.

TERRASIL® WA oldukça etkili bir yayıcı yapıştırıcı organik silikondur. Temas ettiği yüzeylere kaydırıcılık vererek, sıvının yaprak ve mahsul yüzeyinde damlacık oluşturmadan lerlemesini sağlar. Böylelikle mercek etkisi oluşumunu önleyerek, güneş ışınlarının yaprak ve mahsul üzerinde sebep olacağı yanma ve bozulmayı engeller. Aynı zamanda sıvının toprağa nüfuz ederek, derindeki bitki köklerine de ulaşmasını sağlar.

Yayıcı Yapıştırıcı Organik Silikon hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız özelliklere sahip doğru seçeneklere ulaşabilmeniz için size destek olmaya hazırdır.

 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

>  TERRASIL® WA 4488 Yayıcı Yapıştırıcı Organik Silikon (%100 konsantre)

>  TERRASIL® WA 5400 Yayıcı Yapıştırıcı Organik Silikon (%100 konsantre)

 

BAŞLICA KULLANIM ALANLARI

>  Tarımsal Sulama

>  Zirai İlaçlama

>  Bitki Besini Üretimi

>  Gübre Üretimi

>  Zirai Mücadele İlacı Üretimi

>  Yaprak Parlatıcı Sprey Üretimi

>  Çiçek Parlatıcı Sprey Üretimi

 

 

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS