Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

 

Silikon tedariğinde güçlüyüz

 

TERRA, silikon esaslı kimyasal madde üretimi ve tedariğinde uzmanlaşmış, yurtiçindeki üretim ve depolama tesisleri ve yurt geneline yayılmış satış ağı ile 2008 yılından bu yana faaliyet gösteren bir kuruluştur.

Silikon hammadde kaynaklarına sınırsız erişim sağlayarak, katma değer yaratmayı ve müşterilerinin gelişimine katkıda bulunmayı misyon edinen TERRA, etkin, esnek ve yenilikçi çözümler sunar. Silikon hammadde kullanımı üzerine edinilmiş derin bilgi birikimi ve saha tecrübesi, kapsamlı ürün yelpazesi, yüksek tedarik gücü ve çok yönlü teknik destek hizmetleri TERRA' yı kısa sürede pazarın öncüsü konumuna getirmiştir.

 

Etkili ve entegre çözümler sunuyoruz

 

Sürdürülebilirlik anlayışı ile rekabetçi fiyat, kalitede süreklilik ve tedarikte devamlılık politikalarını şekillendiren TERRA, müşterilerine etkin, esnek ve entegre çözümler sunar.

Daima daha iyisine ulaşma gayreti içinde olan TERRA çalışanları, müşterilerinin başarılı olmaları için onlara destek sağlarken, aynı zamanda çevresel, finansal ve sosyal bakımndan katkıda da bulunurlar.

 

Farklı olmamız, başarımızın temelidir

 

Kusursuz Müşteri Memnuniyeti felsefemiz için bitmeyen bir enerjiyle hizmet çalışır, TERRA' yı başarıya taşıyan yolda çok önemli bir rol oynarız.

Daima daha iyisine ulaşma arzusunda olan biz TERRA çalışanları, işimizi diğerlerinden farklı yaparız. Bu farklılığımız, müşterilerimizin de kendi  faaliyet alanlarında fark yaratarak, öne çıkmalarını ve başarılı olmalarını sağlar.

 

Sahip olduğumuz sertifikalar

 

>  ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi

>  ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi

>  ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

>  ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

>  TS EN ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

>  TS ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Sistemi

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS