Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Silikon enjeksiyon kalıplama alanındaki uzmanlığımıza güvenin

 

Sıvı silikon enjeksiyon kalıplama, elektronik yalıtım ve enkapsülasyon ve  tekstil baskı ve kaydırmazlık uygulamalarına yönelik olarak, LSR sıvı silikon kauçuklar, sıvı pigment pastalar, yapıştırıcı katkılar ve yüzey astarları, performans artırıcı katkılar ve diğer imalata yardımcı katkılardan oluşan, kapsamlı bir ürün yelpazesine sahibiz.

Akışkanlık, sertlik düzeyi ve teknik nitelikler bakımından geniş bir seçenek yelpazesi ile sunduğumuz LSR sıvı silikon kauçuklar ve imalata yardımcı diğer katkılar FDA, LFGB, USP, BfR, Koshar, ISO, IEC, ANSI, GOTS, OEKO-TEX, Bluesign®, INDITEX ve ZDHC sertifikasyonu gereklerine uygun, hedeflenen nitelikte, yüksek adette ve rekabetçi maliyette imalatlar yapılmasına olanak verirler.

 

Yenilikçi çözümlerimiz sayesinde siz de rekabetçi olun, işinizi geliştirin

 

Yeni nesil silikon hammaddelerden ve yüksek nitelikli katkı maddelerinden oluşan çözümlerimiz otomotiv, tekstil, anne bebek bakım ürünü, medikal, elektrik ve elektronik sektörleri başta olmak üzere, pek çok imalat alanında kullanılırlar:

Silikon enjeksiyon kalıplama

Elektronik yalıtım & Enkapsülasyon

Tekstil baskı ve kaydırmazlık

 

SILASTOSIL® LR Enjeksiyon Kalıplama Sıvı Silikon Kauçuklar

 

Sıvı silikon enjeksiyon kalıplama uygulamaları için geliştirilen SILASTOSIL® LR serisi LSR sıvı silikon kauçuklar, yüksek adette ve optimal maliyette üretimler yapmak için geliştirilmiş, yüksek nitelikli sıvı silikon kauçuklardır. Gıda ve medikal onaylı SILASTOSIL® LR serisi LSR sıvı silikon kauçuklar sertlik düzeyi, akışkanlık, kuruma süresi ve teknik nitelikler bakımından enjeksiyon kalıplama mamul imalatlardaki tüm beklentileri eksiksiz karşılarlar.

 

SILASTOMER® LR Enjeksiyon Döküm Medikal LSR Sıvı Silikon Kauçuklar

 

Sıvı silikon enjeksiyon kalıplama yöntemi ile FDA, LFGB ve USP sertifikasyonu gereklerine uygun medikal malzeme imalatı için geliştirilen SILASTOMER® LR serisi LSR sıvı silikon kauçuklar, kürleşme süreleri optimize edilmiş, yüksek saflıkta sıvı silikon kauçuklardır. 30 ila 90 Shore arası sertlik düzeyi seçenekleri ile sunulan LSR sıvı silikon kauçuklar hedeflenen nitelik ve kalitede ve optimal maliyetlerde imalatlar yapılmasına olanak verirler.

 

TERRACOAT® LR Tekstil Baskı ve Kaydırmazlık Silikonları

 

Tekstil baskı ve kaydırmazlık uygulamalarında OEKO-TEX, GOTS, INDITEX, Bluesign®, ZDHC, ISO ve FDA sertifikasyonu gereklerine uygun imalatlar gerçekleştirilmesini mümkün kılan TERRACOAT® LR serisi sıvı silikon kauçuklar berrak şeffaf, renksiz, kokusuz, her tür doğal ve sentetik iplikten mamul kumaş yüzeyine güçlü bir şekilde yapışan, hava kabarcığı oluşumu ve çatlama yapmayan ve ayrıca yumuşak tuşe hissi veren sıvı silikon kauçuklardır. İpek baskı, klişe baskı, enjeksiyon baskı, gofre baskı ve daldırma gibi yöntemler ile uygulanan bu yüksek kaliteli tekstil baskı silikonları doğal ve sentetik iplikler ile bunların karışımından mamül kumaş, denim, dantel, elastik bant, etiket ve benzeri yüzeylerde güvenle kullanılırlar.

 

TERRACOLOR® LR Sıvı Pigment Pastalar

 

Medikal, gıda ve tekstil onaylı TERRACOLOR® LR serisi sıvı pigment pastalar kapatıcılık performansı mükemmel olan silikon kauçuk renklendiricileridirler. Kullanım esnasında tozuma yapmaz, karışım içinde hızlı ve topaklanma yapmadan çözünür, üretilen silikon malzemenin teknik niteliğini bozmaz, enjeksiyon kalıplama süresini etkilemez, malzemede kısmi renk değişimi sorununa sebep olmazlar.

LSR sıvı silikon kauçuklar, sıvı pigment pastalar ve diğer çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız özelliklere sahip doğru seçeneklere ulaşabilmeniz için size destek olmaya hazırdır.

 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

>  LSR sıvı silikon kauçuklar, gıda onaylı

>  LSR sıvı silikon kauçuklar, medikal onaylı

>  LSR sıvı silikon kauçuklar, tekstil onaylı

>  LSR sıvı silikon kauçuklar, yüksek gerilim onaylı

>  LSR sıvı silikon kauçuklar, elektronik yalıtım ve enkapsiülasyon onaylı

>  LSR sıvı silikon kauçuklar, thermally conductive

>  Sıvı pigment pastalar

>  Kürleme ajanları, sertleştirici ajanlar, katalizörler

>  Silika tozları

>  Performans artırıcı katkılar

>  Kalıp ayırıcılar

 

BAŞLICA KULLANIM ALANLARI

>  Silikon enjeksiyon kalıplama

>  Tekstil baskı ve kaydırmazlık

>  Teknik tekstillerde dikiş mühürleme

>  Kablo ve kablo bağlantı elemanı

>  Yüksek gerilim elemanları

>  Otomotiv

>  Elektrik & Elektronik

>  Anne bebek bakım ürünleri

>  Mutfak gereçleri

>  Medikal gereçler

>  Ortez & Protez

>  Spor malzemeleri

>  Dalgıç malzemeleri

>  Hobi malzemeleri

>  Çorap altı kaydırmazlık

>  Dantel kaydırmazlık silikon baskı

>  Elastik bant kaydırmazlık silikon baskı

>  İpek baskı (silk screen printing)

>  Serigrafi baskı (screen printing)

>  Gofre baskı (embossing)

>  Klişe baskı

>  Enjeksiyon baskı

 

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS