Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Su yaltımında kalıcı çözüm için daha yenilikçi çözümlere yönelin

 

TERRAFLUID® serisi fonksiyonel silikon yağları, TERRAFLUID® MHS serisi methyl hyrdogen siloxane silikon yağları, TERRASIL® Water Repellent serisi silikon emülsiyonlar, silan-siloksan karışımı emprenyeler ve TERRASIL® SILANE serisi silanlar, bağlayıcı ajanlar ve çapraz bağlayıcılar hem emprenye olarak, hem de hammadde ve katkı malzemesi olarak inşaat ve yapı endüstrilerinde su iticilik ve su geçirimisizlik nitelikleri elde etmek için kullanılırlar.

İç ve dış mekanlarda, alçı, ahşap, kil, kompozit, beton, doğal taş ve mineral yüzeylerde film tabakası oluşturmadan ve yüzey görüntüsünü değiştirmeden, suya ve atmosferdeki neme karşı uzun süreli koruma sağlayan bu çözümler su yalıtımı uygulamalarında işçilik kalitesini iyileştirmek, ürünün su iticilik performansını iyileştirmek ve maliyet kontrolü elde etmek için idealdirler.

Yapı malzemelerinde su yalıtımı ve su geçirimsizlik elde etmek için kullanılan çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız özelliklere sahip doğru seçeneklere ulaşmanız için size destek olmaya hazırdır.

 

UYGULAMALAR

>  Saha uygulamalarında su yalıtımı

Mineral ve kompozit yapı elemanlarında su geçirimsizlik

>  Alçı plaka imalatında su geçirimsizlik

>  Yangın söndürücü toz imalatı

 

ÖNERİLEN ÇÖZÜMLER

>  Su itici doğal taş koruyucu emprenye

>  Silan-siloksan karşımı su itici emprenye sıvısı

>  Fonksiyonel silikon yağı

>  Potasyum silikonat çözeltisi

>  Methyl hydrogen siloxane silikon yağı

>  H-siloxane silikon yağı

>  Methyl hydrogen siloxane (H-siloxane) silikon yağı emülsiyonu

>  Silan

>  Bağlayıcı ajan

>  Çapraz bağlayıcı

 

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS