Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Su, nem ve rutubet kaynaklı sorunları kesin olarak bertaraf edin

 

Modifiye silan-siloksan karışımı ve potasyum silikonat çözeltisi seçeneklerinde sunulan TERRASIL® WR serisi su yalıtım ve su geçirimsizlik katkıları hem mevcut yüzeyler üzerine uygulanan emprenye sıvısı olarak, hem de yapı malzemesi imalatında mamül içine katılan bir katkı ajanı olarak kullanılırlar. Yüzeylerde oluşan kimyasal reaksiyon sonucunda su geçirimsizlik niteliği uzun süreli etkili ve kalıcı olur.

Yapı kimyasalı, prekast beton, tuğla, kiremit, ahşap parke, saksı, boya ve mürekkep, cila, vernik, tekstürlü sıva, tekstil yardımcı kimyasalı, tekstil baskı boyası, boya, mürekkep ve yüzey bakım kimyasalı imalatı TERRASIL® WR serisi su yalıtım ve su geçirimsizlik katkılarının başlıca kullanım alanlarıdır.

Ani ısı değişimine, basınca, asitlere ve çözücülere karşı dirençli olan TERRASIL® WR serisi su yalıtım ve su geçirmezlik katkıları etkili, güvenilir ve maliyet düşürücü çözümlerdir.

Su yalıtımı ve su geçirimsizlik katkıları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız özelliklere sahip doğru seçeneklere ulaşabilmeniz için size destek olmaya hazırdır.

 

ENDÜSTRİLER & UYGULAMALAR

>  İnşaat & Yapı

>  Boya

>  Vernik & Cila

>  Mürekkep

>  Alçı levha

>  Beton

>  Hazır sıva

>  Kiremit

>  Tuğla

>  Doğal taş

>  Suni taş

>  Kompozit

>  Yüzey bakım kimyasalları

>  Tekstil & Deri

 

ÖNERİLEN ÇÖZÜMLER

>  Silan

>  Silan-siloksan karışımı emülsiyon

>  Potasyum silikonat çözeltisi

>  Mikro silikon emülsiyonu

>  Hidrofil silikon emülsiyonu

 

 

 

 

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS