Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Abraj sorunlarını giderin, canlılık katın

 

Modifiyeli yeni nesil silikon yağlarından geliştirilen TERRASOFT® serisi Renk Koyulaştırıcı ve Parlaklık Kazandırıcı Apre Kimyasalları, boyanmış tekstil ürünlerinde çeşitli nedenlerle oluşmuş abraj, yani hatalı, dalgalı boyama, renk solgunluğu ve matlık sorunlarını gidermek, dalgalanma olmayan tek tip renk oluşumları, dayanıklı renk haslıkları ve renk yoğunlukları elde etmek ve ayrıca renkleri canlandırmak ve parlaklık kazandırmak için idealdirler.

TERRASOFT® tekstil apre kimyasalları, abraj sorunlarını gidermenin, renklere canlılık ve parlaklık katmanın yanı sıra, kumaşların yıkama dayanımlarını ve UV dirençlerini de ciddi ölçüde iyileştirirler. Dispers boya maddelerinin termomigrasyon eğilimini belirgin bir şekilde azaltarak, anti-termigrasyon etkisi oluşturan bu üstün nitelikli apre kimyasalları, özellikle denim kumaşı gibi sert ve esnek olmayan kumaşların yumuşak ve kaygan tutum niteliklerini iyileştirir ve ayrıca formunu koruyucu esneklik sağlarlar.

Tekstillerde Renk Koyulaştırıcı ve Parlaklık Kazandırıcı Apre Kimyasalları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız özelliklere sahip doğru seçeneklere ulaşabilmeniz için size destek olmaya hazırdır.

 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

>  TERRASOFT® PE 1060 MAC Silikon Yağı Emülsiyonu (makro)

>  TERRASOFT® PE 2060 MAC Silikon Yağı Emülsiyonu (makro)

>  WACKER® E 3155 Silikon Yağı Emülsiyonu (makro)

>  WACKER® E 3157 Silikon Yağı Emülsiyonu (makro)

>  WACKER POWERSOFT® AE 61 Amino Fonksiyonel Silikon Yağı Emülsiyonu (makro)

>  WACKER POWERSOFT® AE 66 Amino Fonksiyonel Silikon Yağı Emülsiyonu (mikro)

 

BAŞLICA KULLANIM ALANLARI

>  Tekstil Terbiye

>  Kumaş Apre

>  Denim Kumaşı Apre

>  Yumuşaklık Apresi

>  İplik Ön Bitim

>  Parlaklık Apresi

>  Tekstillerde Abraj Hatalarını Giderme

>  Tekstillerde Renk Haslıklarını Güçlendirme

 

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS