Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

TERRASIL® MRA - Döküm kalitesini iyileştirir, imalat verimliliğini artırır, maliyetleri düşürür

 

Poliüretan döküm için geliştirilen TERRASIL® MRA serisi poliüretan kalıp ayırıcılar silikon reçine içerikli, stabil yapıda, su veya solvent bazlı seçeneklerde üretilirler. NDI, MDI, MDI/TDI ve TDI bazlı esnek, rigid ve semi rigid poliüretan köpük, integral cilt, RIM, R-RIM, S-RIM ve dökme elastomer poliüretan döküm imalatlarda eşsiz performanslar sergilerler.

Püskürtülerek veya fırça ile uygulanan TERRASIL® MRA serisi kalıp ayırıcılar sökülen mamul yüzeyinde yağlanma, yanma, hücre oluşumu ve kalıpta kurum oluşumu gibi sorunlar yaşatmaz, hedeflenen yüzey niteliklerinin elde edilmesine olanak verirler. Kalıp sökümü sonrasında doğrudan, temizlik işlemi yapmadan mamul üzerine boya, vernik ve benzeri işlem yapılmasına da olanak verirler. Kalıp kirliliğini önleyen, sarfiyatı azaltan ve kalıp ömrünü uzatan TERRASIL® MRA serisi poliüretan kalıp ayırıcılar özellikle yüksek adetli, büyük ebatlı ve boyama işlemi uygulanan poliüretan döküm imalatlarda tercih edilirler.

SILASTOSIL® M - Ekonomik ve uzun ömürlü silikon kalıplar için 

 

Oda sıcaklığında kürleşerek donan, iki bileşenli RTV sıvı silikon kauçuklar olan SILASTOSIL® M serisi RTV-2 kalıp silikonları, silikon kalıp kullanılan poliüretan döküm uygulamaları için geliştirilmiş, tek kalıpta yüksek adette döküm olanağı sağlayan ve döküm maliyetini ciddi ölçüde azaltan çözümlerdir. Kapalı kalıpta dahi yüksek döküm adetlerine ulaşılmasını garanti eden SILASTOSIL® M serisi RTV-2 kalıp silikonları, esneme kabiliyeti olan, yırtılma ve yüksek ısı direnci yüksek, uzun ömürlü silikon kalıpların üretilmesi için idealdirler.

Poliüretan döküm uygulamalarında kullanılan çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız özelliklere sahip doğru seçeneklere ulaşabilmeniz için size destek olmaya hazırdır.

 

ENDÜSTRİLER & UYGULAMALAR

>  Poliüretan

>  Otomotiv

>  Ayakkabı ve Terlik

>  Mobilyacılık

>  Heykelcilik

>  Sünger

>  Filtre

>  Yapı elemanı

>  Hediyelik eşya

>  Dekoratif ev eşyası

>  Poliüretan duvar paneli

>  Poliüretan tavan süslemesi

>  Poliüretan payanda

>  Poliüretan kartonpiyer

>  Poliüretan mobilya parçası

>  Poliüretan çerçeve

>  Poliüretan otomotiv parçası

>  Poliüretan sünger

>  Poliüretan ayakkabı tabanı

>  Poliüretan terlik tabanı

>  Poliüretan panel

>  Poliüretan tekerlek

>  Poliüretan makara

>  Poliüretan tampon

>  Poliüretan filtre

 

ÖNERİLEN ÇÖZÜMLER

>  Poliüretan kalıp ayırıcı, su bazlı

>  Poliüretan kalıp ayırıcı, solvent bazlı

>  RTV-2 kalıp silikonu

>  Silan, bağlayıcı ajan

 

 

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS