Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Çözümlerimiz sayesinde imalat kalitenizi iyileştirin, ürün yelpazenizi genişletin, pazar payınızı artırın

 

SILASTOSIL® HTV Fumed serisi HTV silikon kauçuk hamurları silikon pres döküm ve kompresyon presleme yöntemi ile silikon mutfak gereci üretmek için geliştirilmiş çözümlerdir. 30 shore ila 80 shore arası sertlik düzeyi seçenekleri ile sunulan bu yüksek kaliteli HTV silikon kauçuk hamurları saf silikon polimerinden üretilmiş olup, dolgu maddesi içermezler, şeffaf renksiz ve kokusuzdurlar, hava kabarcığı oluşturmadan yüksek ısıda süratle kürleşerek donarlar, kalıptan kolay sökülürler, çekme ve yırtılma dirençleri ve ısı dayanımları mükemmeldir, ayrıca ekonomiktirler.

HTV silikon kauçuk hamurları ile renkli imalatlar gerçekleştirmek için kullanılan TERRACOLOR® HTV serisi hamur tipi pigment pastalar, peroksit ve platin katalizörler, silika tozları, pudralanma önleyici türü diğer katkı maddeleri sağladıkları fayda ve avantajlardan ötürü pazarda markalaşmak, ürün yelpazesini genişletmek ve uluslararası pazarlara açılmak isteyen imalatçılar tarafından özellikle tercih edilirler.

Silikon mutfak gereci imalatında kullanılan HTV silikon kauçuk hamurları ve diğer çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve yeni imalat teknolojilerinden faydalanabilmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız niteliklere sahip doğru çözümlere ulaşabilmeniz için size destek olmaya hazırdır.

 

UYGULAMALAR

>  Silikon mutfak gereçleri

>  Pres döküm (kompresyon presleme)

>  Enjeksiyon döküm

 

ÖNERİLEN ÇÖZÜMLER

>  HTV silikon kauçuk hamuru, fumed

>  Pigment pasta, hamur tipi

>  Silika tozu

>  Peroksit, gıdaya uygun

>  Platin katalizör, gıdaya uygun (2 bileşenli)

>  Yüzeyde beyaz pudralanma önleyici katk ımaddesi

>  Mikronize kalsit

>  Silikon kauçuk yapıştırıcı sıvısı

 

 

 

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS