Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Süratli, sorunsuz kalıp sökümü ve mükemmel yüzey kalitesi için

 

Silikon içerikli, su veya solent bazlı kalıp ayırıcı sistemleri olarak üretilen TERRASIL® Mould Release Agent serisi kalıp ayırıcılar sıcak ve soğuk kalıp döküm işlemlerinde püskürtme, spreyleme, daldırma, sürme ve sıyırma gibi yöntemler ile uygulanırlar. Kalıp ayırıcılık etkileri güçlü ve uzun sürelidir, döküm esnasında kalıp içindeki mamül ile herhangi bir kimyasal reaksiyona girmez, bu sayede malzeme yüzeyinde yanma, sararma ve boşluk oluşumu benzeri sorunlara sebep olmazlar, ayrıca kalıp kirliliğini azaltarak, kurum oluşumunu minimize ederler ve kullanım konforu sağlarlar.

Ayakkabı ve terlik tabanı, ahşap taklidi mobilya süslemeleri, poliüretan sünger ve yalıtım paneli, poliüretan filitre, poliüretan tekerlek ve makara, kauçuk conta, takoz ve paspas, kauçuk oto lastiği ve otomobil aksamı, kauçuk paspas, hafif alaşım jant, beton veya kompozit yapı elemanı, polyester ve poliüretan dekoratif cephe kaplamaları ve ev dekorasyon ürünleri gibi imalatlar TERRASIL® Mould Release Agent serisi kalıp ayırıcıların başlıca kullanım alanlarıdır.

 

Sektör ve kullanıcı ihtiyacı doğrultusunda özel reçeteler dahilinde üretilen kalıp ayırıcı çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız niteliklere sahip etkin ve etkili çözümler sunabilmek için size destek olmaya hazırdır.

 

UYGULAMALAR

>  Plastik, kauçuk ve kompozitler

>  Poliüretan

>  Polyester

>  Metal ve hafif alaşım metaller

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS