Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Yüksek rekolte, mükemmel ürün kalitesi ve etkin maliyet kontrolü

 

%100 organik silikon olan yayıcı yapıştırıcı organik silikonlar, süper ıslatıcı ve süper püskürme sağlayıcı katkı maddeleri, gıdada kullanıma uygun FDA onaylı köpük kesiciler ve köpük gidericiler, silika tozları ve diğer çözümlerimiz tarım alanında çok geniş bir yelpazede kullanılırlar:

Yayıcı yapıştırıcı organik silikonlar

Köpük kesiciler & Köpük gidericiler

Silika tozları

TERRASIL® WA Yayıcı Yapıştırıcı Organik Silikon

 

Tarım, sıvı gübre, bitki besini, zirai ilaç, yiyecek ve içecek endüstrileri için geliştirilen TERRASIL® WA serisi yayıcı yapıştırıcı organik silikonlar, suda ve sıvı ortamlarda kolay çözünen, yüksek konsantre, %100 organik silikonlardır. Sıvıların püskürme ve yayılma kabiliyetini iyileştirir, daha geniş alanlara yayılmalarını sağlar, ayrıca hem toprakta, hem de bitki yüzeyinde derinlemesine nüfuz etmelerini desteklerler. Damlacık etkisinin sebep olduğu güneş yanığı oluşumunu da önleyen TERRASIL® WA serisi yayıcı yapıştırıcı organik silikonlar, sağlıklı bitki gelişimini destekler, üretim verimliliğini artırır ve etkin maliyet kontrolü sağlarlar.

 

TERRAFOAM® SE Köpük Kesiciler & Köpük Gidericiler, gıda onaylı

 

Gıdaya uygun TERRAFOAM® SE 2200 serisi köpük kesiciler ve köpük gidericiler, sıvılarda istenmeyen köpük oluşumunu önlemek için geliştirilmiş, etkili çözümlerdirr. Yüksek konsantre olan bu köpük önleyici silikonlar FDA onaylı olup, organiktirler, sıvılar içinde kolayca çözünürler, köpük kesicilik etkileri süratli, güçlü ve uzun sürelidir. Stabil yapıda olan, pompalanabilir nitelikteki TERRAFOAM® SE serisi köpük kesiciler ve köpük gidericiler kullanım kolaylıkları yanında üretimde sağladıkları verim artışları, ürün kalitesine üzerine olumlu etkileri ve sıkı bir maliyet kontrolü yapılmasına destek olmaları sayesinde tarımsal faaliyetlerde ve yiyecek ve içecek endüstrilerinde öncelikle tercih edilirler. 

Tarım, seracılık, zirai mücadele ilacı ve bitki besini imalatı için sunduğumuz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız çözümlere ulaşabilmeniz için size destek olmaya hazırdır.

 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

>  Yayıcı Yapıştırıcı Organik Silikon, %100 konsantre

>  Yayıcı Yapıştırıcı Organik Silikon, kullanıma hazır

>  Köpük Kesici Silikon Emülsiyon, FDA onaylı, gıdaya uygun

 

BAŞLICA KULLANIM ALANLARI

>  Tarımsal sulama

>  Zirai mücadele

>  Seracılık

>  Biyolojik tarım

>  Ekolojik tarım

>  Organik tarım

>  Bitki besini imalatı

>  Gübre imalatı

>  Zira ilaç imalatı

 

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS