Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Silikonlar uzmanlık alanımız

Silikon esaslı kimyasallar alanında Türkiye kimya sektörüne kazandırdığımız yenilikler, küresel kaynaklar üzerinden gerçekleştirdiğimiz teknoloji transferleri ve yüksek tedarik gücümüz sayesinde imalat endüstrilerinin gelişiminde önemli rol oynayan, silikon piyasasında etkin ve öncü bir kuruluşuz.

Bireysel ve endüstriyel imalatlarda kullanılan silikon monomerler, silikon polimerler, silikon elastomerler ve bu hammaddeler ile birlikte kullanılan kimyasal katkıların üzerine edindiğimiz bilgi birikimlerimizi yüksek tedarik gücümüz aracılığı pazara sunarız.

 

Atılımcı ruhumuz ve daha iyisine ulaşma arayışında olan iş geliştirme vizyonumuz ile silikon monomer ve polimer üreticilerinin küresel liderleri ile yakın işbirliği içinde çalışıyor, onların teknik uzmanlıklarını ve tedarik güçlerini müşterilerimize doğrudan yansıtıryoruz. Ürün yelpazemiz müşterilerimizin faaliyette oldukları sektöre ve uygulama yöntemlerine göre farklılık gösteren, özgün ve esnek çözümlerden oluşurlar.

Mevcut ürünlerin performansını iyileştirme, yeni ürün geliştirme, imalat verimlilğini iyileştirme, enerji ve malzeme tasarrufu elde etme, maliyetleri düşürme ve isteğe özel ambalajama gibi Ar-Ge aşamasından paketlemeye kadar pek çok süreçte müşterilerimize özel hizmetler veririz.

Kısacası biz TERRA olarak işimizi diğerlerinden farklı yaparız. Ve bizim bu farklılığımız, müşterilerimizin de kendi pazarlarında farklılık yaratmalarına ve yeni pazar fırsatları yakalamalarına olanak verir.

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS