Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Markalı, katma değerli, uluslararası standartlara sahip tekstillerin üretilmesine destek oluyoruz

 

İplik, kumaş ve deri mamullerine, ipeksi dokunuş hissi veren yumuşaklık, kayganlık, akıcılık, dolgunluk, parlaklık, su emicilik, su geçirimsizlik, aşınma direnci, ısı direnci, alev dayanımı, dikim kolaylığı, kolay ütülenebilirlik ve kırışmazlık gibi mamulün doğasında olmayan özel nitelikler kazandırmak, kumaş yüzeyine desen baskısı ve kaydırmazlık uygulamaları yapmak ve aynı zamanda tekstil apreleme süreçlerinde ve su arıtmada karşılaşılan köpük oluşum sorununu bertaraf etmek için kullanıcıya özel, butik çözümler üretiyoruz.

ISO, OEKO-TEX, GOTS ve TSE sertifikasyonuna sahip tekstil mamulü üretimi gerçekleştirmek için gereken niteliklere sahip olan bu çözümler, imalat verimliliği, nihai ürün kalitesi, maliyet optimizasyonu, çalışan sağlığı ve çevreye uygunluk bakımından tüm beklentileri eksiksiz karşılarlar.

Tekstil ve deri endüstrileri için güvenilir bir çözüm ortağıyız 

 

Uluslararası standartlarda, çalışan sağlığı ve çevre mevzuatlarına uygun şekilde imalatlar gerçekleştirmeleri için yerinde teknik destek hizmeti ve kaosamlı ürün yelpazemiz ile destek oluyoruz - alışılmış bir tedarikçinin ötesinde, güvenilir bir çözüm ortağıyız:

Silikon yağları

Fonksiyonel silikon yağları

OH polimerler & OH polimer emülsiyonları

Tekstil yumuşatıcılar, Mikro & Makro silikon emülsiyonlar

Parlatıcı silikon emülsiyonlar

Köpük kesiciler & Köpük gidericiler

Tekstil baskı & Kaydırmazlık silikonları

 

TERRAFLUID® Silikon Yağları ile kalite sürekliliğini garanti altına alın

 

Küresel teknoloji liderleri ile girişilen uzun vadeli işbirlikleri sonucu geliştirilen TERRAFLUID® silikon yağı ürün yelpazesi, polydimethylsiloxane (PDMS) silikon yağı, OH polimer silikon yağı, amino fonksiyonel silikon yağı, hidrofil silikon yağı, methylhydrogen silikon yağı ve benzeri silikon yağlarını içeren, teknik nitelik bakımından kalite süreklilikleri garanti altına alınmış, güvenilir ve maliyet odaklı çözümlerdir.

 

TERRASOFT® ile moda trendlerini önceden yakalayın

 

Lineer, amino fonksiyonel ve hidrofil silikon yağlarından oluşan TERRAFLUID® serisi silikon yağları ve bu yağlardan üretilen TERRASOFT® serisi mikro ve makro silikon emülsiyonlar, tekstil terbiye ve apreleme uygulamalarında, kumaş, iplik ve deriden mamul tekstillere yumuşak ve kaygan tuşe nitelikleri kazandırmak için idealdirler. Tuşe nitelikleri yanında mamulde su emicilik, sürtünme direnci, ısı direnci, dikim ve ütüleme kolaylığı ve renklerde parlaklık gibi spesifik niteliklerin elde edilmesine de olanak veren bu çözümler verim artışı, maliyet optimizasyonu ve yenilikçilik hedefi olan tekstil üreticilerine destek olurlar.

 

TERRAFOAM® ile daha etkin köpük kontrolü, daha yüksek verim, daha rekabetçi mamul kalitesi

 

Tekstil terbiyesi ve apreleme, tekstil haşıllama ve atık su arıtımı uygulamalarında karşılaşılan köpük oluşum sorununu bertaraf etmek için geliştirilen TERRAFOAM® köpük kesiciler ve köpük gidericiler imalat verimliliğinin artırılmasına, nihai ürün kalitesinin geliştirilmesine ve maliyetlerin optimize edilmesine destek olurlar. Soğuk ve sıcak ortamlarda da etkili, alkali dayanımı yüksek, yüksek devirli sistemlerde kullanıma uygun ve pompalanabilecek düzeyde stabil bir yapıya sahip olan bu köpük kontrol sistemleri faz ayırma, yağlanma, sararma, tuşeyi etkileme, renk ve desenlerde bozulma ve diğer katkı maddeleriyle uyumsuzluk gibi sorunlar yaşatmazlar.

 

TERRACOAT® ile daha rekabetçi tekstil baskı uygulamaları

 

Tekstil baskı ve kaydırmazlık işlemleri için geliştirilen TERRACOAT® serisi tekstil baskı silikonları ipek baskı, klişe baskı, enjeksiyon baskı, yüksek baskı ve gofre baskı uygulamaları için özel olarak geliştirilmiş, sıvı silikon kauçuklardır. ISO, OEKO-TEX, GOTS ve TSE seritifikasyonu gereklerine uygun niteliklerde olan, FDA onaylı TERRACOAT® serisi tekstil baskı siilkonları, renksiz, kokusuz, solvent ve benzeri toksik ve kanserojen maddeler içermeyen, hava kabarcığı oluşturmadan donan, her tür doğal ve sentetik iplikten mamul kumaş üzerine dayanıklı bir şekilde yapışan, yoğun yıkamaya ve ütülemeye karşı dirençli, kuruduktan sonra elastik yapıda olan ve aynı zamanda yumuşak tuşe özelliği de veren tekstil baskı silikonlarıdır. Bebek kıyafeti, medikal tekstil mamulü ve teknik tekstil imalatına da uygun olan bu çözümler,  hedeflenen nitelikte ve malieyette üretimler yapılmasına olanak verirler.

Tekstil terbiyesi ve apreleme, köpük kontrolü ve tekstil baskı uygulamalarında kullanılan çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız özelliklere sahip doğru seçeneklere ulaşabilmeniz için size destek olmaya hazırdır.

 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

>  Silikon yağı

>  Fonksiyonel silikon yağı

>  Amino fonksiyonel silikon yağı

>  Hidrofil silikon yağı

>  Hidrofil silikon yumuşatıcı

>  Mikro silikon emülsiyonu

>  Makro silikon emülsiyonu

>  Silikon reçine emülsiyonu

>  OH polimer & OH polimer emülsiyonu

>  Elastomerik silikon apre

>  Emülgatör

>  Köpük kesici & Köpük giderici

>  Tekstil baskı ve kaydırmazlık silikonu

>  Pigment pasta

 

BAŞLICA KULLANIM ALANLARI

>  Tekstil terbiye

>  Kumaş apre

>  İplik ön bitim

>  İplik yağlama

>  Fiberfill finishing

>  Tekstil haşıllama

>  Deri tabaklama & Parlaklık kazandırma

>  Wet-end (Deride su iticilik)

>  Polyester elyaf elastomerik kaplama

>  Dolgu elyafı & Boncuk elyaf

>  Teknik tekstiller

>  Dikiş mühürleme

>  Tekstil baskı & Kaydırmazlık

>  Çorap altı kaydırmazlık

>  Medikal tekstil mamulü

>  Ortez

>  Elastik bant

>  Etiket

>  Tekstilde su ve yağ iticilik

>  Tekstilde su geçirimsizlik

>  Köpük kontrolü

>  Atık su arıtma

 

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS