Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Su, nem ve rutubet kaynaklı sorunları kesin olarak bertaraf edin

 

Yapı malzemeleri endüstrilerinde su yalıtımı ve su geçirimsizlik amaçlı imalatlarda ve saha uygulamalarında kullanılan TERRASIL® WR Water Repellant serisi su yalıtım ve su geçirimsizlik katkıları, su ve solvent bazlı sistemlerdir.

Modifiye silan-siloksan karışımı veya potasyum silikonat formlarında geliştirilen TERRASIL® WR serisi su yalıtım ve su geçirimsizlik katkıları hem mevcut yüzeyler üzerine uygulanan emprenye sıvısı olarak, hem de yapı malzemesi imalatında mamül içine katılan bir katkı ajanı olarak kullanılırlar. Yüzeylerde oluşan kimyasal reaksiyon sonucunda su geçirimsizlik niteliği yıllar boyunca etkili ve kalıcı olur.

Yapı kimyasalı, prekast beton, tuğla, kiremit, ahşap parke, saksı, boya ve mürekkep, cila, vernik, tekstürlü sıva, tekstil baskı boyası ve yüzey bakım kimyasalı imalatı TERRASIL® WR serisi su yalıtım ve su geçirmezlik katkılarının başlıca kullanım alanlarıdır.

 

Ani ısı değişimlerinden, basınçtan, asit yağmurlarından ve kimyasallardan etkilenmeyen TERRASIL® WR serisi su yalıtım ve su geçirmezlik katkıları hem üreticiler, hem de uygulamacılar için etkili, güvenilir ve maliyet düşürücü çözümlerdir.

Kapsamlı ürün yelpazemiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız özelliklere sahip doğru seçeneklere ulaşabilmeniz için size destek olmaya hazırdır.

 

UYGULAMALAR

> İnşaat Uygulamalarında Su Yalıtımı ve Su Geçirimsizlik

> Yapı Malzemelerinde Su Yalıtımı ve Su Geçirimsizlik

> Yapı Kimyasallarında Su Geçirimsizlik

> Ahşapta Su Geçirimsizlik

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS