Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Poliüretan dökümde mükemmellik ve düşük maliyet arayışında olanlar için

 

Su bazlı ve solvent bazlı sistemler olarak üretilen TERRASIL® MRA Mold Release Agent serisi kalıp ayırıcılar, NDI, MDI, MDI/TDI ve TDI bazlı esnek, rigid ve semi rigid poliüretan köpük, integral cilt, RIM, R-RIM, S-RIM ve dökme elastomer poliüretan döküm malzeme ve poliüretan sünger üretimlerinde mükemmel performanslar sergilerler.

Yüksek kullanım konforu sunan ve kalıp yüzeyinde ultra ince, görünmez, kaydırıcı bir katman, yani cilt oluşturan TERRASIL® Mold Release Agent serisi kalıp ayırıcılar güçlü ve uzun süreli kalıp ayırıcılık etkisi gösterirler, kolay kalıp sökümü sağlamanın yanında mamül yüzeyinde yanma, çatlama veya çukur oluşumu gibi sorunlar yaşatmazlar, kalıp kirleticilik etkileri ise çok düşüktür, her türlü proses ortamına uyum sağlayabilirler, poiüretan hammadde ile etkileşime girerek yapısını bozmazlar, kalıp ayırıcı kullanım miktarını azaltırlar, bu nedenle maliyet düşürücü niteliktedirler ve ayrıca raf ömürleri de uzundur.

Oda sıcaklığında kürleşerek donan, iki bileşenli RTV sıvı silikon kauçuklar olan SILASTOSIL® M serisi RTV-2 kalıp silikonları, silikon kalıp kullanılan poliüretan döküm uygulamaları için geliştirilmiş, tek kalıpta yüksek adette döküm olanağı sağlayan ve döküm maliyetini azaltan çözümlerdir. Kapalı kalıpta dahi yüksek döküm adetlerine ulaşılmasını garanti eden SILASTOSIL® M serisi RTV-2 kalıp silikonları, esneme kabiliyeti olan, yırtılma ve yanmaya karşı dayanıklı ve uzun ömürlü silikon kalıpların üretilmesi için idealdirler. 

Poliüretan döküm uygulamalarında kullanılan çözümlerimiz ve performans artırıcı poliüretan katkıları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız özelliklere sahip doğru seçeneklere ulaşabilmeniz için size destek olmaya hazırdır.

 

UYGULAMALAR

>  Poliüretan duvar paneli

>  Poliüretan tavan süslemesi

>  Poliüretan kartonpiyer

>  Poliüretan mobilya parçası

>  Poliüretan çerçeve

>  Poliüretan otomotiv parçası

>  Poliüretan sünger

>  Poliüretan ayakkabı tabanı

>  Poliüretan terlik tabanı

>  Poliüretan panel

>  Poliüretan tekerlek

>  Poliüretan makara

>  Poliüretan tampon

>  Poliüretan filtre

 

ÖNERİLEN ÇÖZÜMLER

>  Poliüretan kalıp ayırıcı, su bazlı

>  Poliüretan kalıp ayırıcı, solvent bazlı

>  RTV-2 kalıp silikonu

>  Silan, bağlayıcı ajan

 

 

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS