Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Poliüretan endüstrileri için eşsiz çözümler

 

NDI, MDI, MDI/TDI ve TDI bazlı esnek, rigid ve semi rigid poliüretan sünger, integral cilt, RIM, R-RIM, S-RIM ve dökme elastomer poliüretan ve poliüretan reçine içerikli kompozit mamul imalatına yönelik olarak inovatif çözümler üretiyoruz.

Su bazlı ve solvent bazlı kalıp ayırıcılar, silikon kalıplama ve döküm kalıbı imalatı amaçlı RTV-2 kalıp silikonları, silanlar, bağlayıcı ajanlar, kürleme ajanları, sertleştiric ajanlar ve katalizörler ve sunduğumuz diğer ürünler kullanım esnekliği, imalat verimliliği, nihai mamul kalitesi ve maliyet optimizasyonu bakımından öne çıkarlar.

Poliüretan endüstrileri için güvenilir bir kaynağız

 

Otomotiv, beyaz eşya, ayakkabı ve terlik, mobilya, hediyelik eşya, filtre, sünger, yapı kimyasalı, yapı elemanı ve izolasyon malzemesi imalat sektörlerinde çok geniş bir yelpazede kullanılan ürünlerimiz tasarım esnekliği, kullanım konforu, nihai ürün kalitesi ve ürün performansı, maliyet optimizasyonu ve yerel mevzuatlara uygunluk bakımından üreticilerin tüm beklentilerini eksiksiz karşılarlar:

Kalıp ayırıcılar

>  Silanlar & Bağlayıcı ajanlar

>  Silika tozları

>  RTV-2 kalıp silikonları

>  Silan modifiyeli polimerler

 

TERRASIL® Kalıp Ayırıcılar ile düşük kalıp maliyeti, eşsiz yüzey kalitesi

 

NDI, MDI, MDI/TDI ve TDI bazlı esnek, rigid ve semi rigid poliüretan sünger, integral cilt, RIM, R-RIM, S-RIM ve dökme elastomer poliüretan malzeme imalatı için geliştirilen TERRASIL® Polyurethane Mold Release Agent serisi kalıp ayırıcılar, su bazlı ve solvent bazlı seçeneklerde üretilen, yüksek performanslı proses yardımcılarıdır. Yüksek konsantre veya kullanıma hazır seçeneklerde sunulan bu çözümler, kullanıcıların proses şartlarına uygun niteliklerde üretilirler.

Poliüretan otomotiv parçası, poliüretan sünger, poliüretan ayakkabı ve terlik tabanı, poliüretan filtre, poliüretan levha, ahşap ve tahta taklidi mobilya, cephe kaplama paneli, duvar çıtası ve benzeri poliüretan esaslı mamul imalatlarında mükemmel kalıp ayırıcılık performansları sergileyen TERRASIL® serisi kalıp ayırıcılar, kullanım konforu, ürün yüzey kalitesi ve kalıp maliyeti bakımından üreticilerin tüm beklentilerini eksiksiz karşılarlar.

 

TERRASIL® SILANE ile daha güçlü ve daha dayanıklı bağlar

 

Bağlayıcı ve çapraz bağlayıcı ajan veya yapışma artırıcı katkı olarak kullanılan TERRASIL® SILANE serisi silanlar ve silane-siloxane karışımları, etken madde oranı yüksek, mükemmel saflıkta sıvı katkılardır. Mekanik, kimyasal, elektriksel, ısıl ve atmosferik dirençler açısından dayanıklı yapılar elde edilmesine olanak veren bu silanlar poliüretan mamul imalatında çok geniş bir yelpazede kullanılırlar.

 

Sorunsuz ve optimal maliyette kalıp döküm için SILASTOSIL® M Kalıp Silikonları

 

Ahşap ve tahta taklidi mobilya süsü, lükens ayak, masa ayağı, cephe ve duvar kaplama paneli, mumluk, dekoratif ev eşyası, saksı, çerçeve ve benzeri poliüretan malzemelerin silikon kalıp döküm yöntemi ile imal edilmesi için geliştirilen SILASTOSIL® M serisi RTV-2 kalıp silikonları, oda sıcaklığında kürleşerek donan, akışkan, iki bileşenli RTV sıvı silikon kauçuklardır.

Çeşitli sertlik düzeyi seçenekleri ile sunulan, mükemmel ayrıntıda kopyalama ve çoğaltma olanağı veren, kullanım konforu sunan ve tek kalıpla yüksek adette döküm yapılmasını sağlayan SILASTOSIL® M serisi RTV-2 kalıp silikonları poliüretan döküm amaçlı silikon kalıp imalatında öncelikle tercih edilirler.

Poliüretan endüstrilerinde kullanılan çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız özelliklere sahip doğru seçeneklere ulaşabilmeniz için size destek olmaya hazırdır.

 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

>  Poliüretan kalıp ayırıcı, su bazlı

>  Poliüretan kalıp ayırıcı, solvent bazlı

>  Poliüretan kalıp ayırıcı, silicone-free

>  Silikon reçine

>  Silikon yağı

>  RTV-2 kalıp silikonu, beyaz

>  RTV-2 kalıp silikonu, şeffaf

>  RTV-2 kalıp silikonu için donma sağlayıcı katalizör

>  Kürleme ajanı, RTV-2 kalıp silikonu için

>  Sertleştirici ajan, RTV-2 kalıp silkonu için

>  Kıvam artırıcı katkı & Tiksotropik ajan, RTV-2 kalıp silikonu için

>  Silan & Bağlayıcı ajan

>  Pigment pasta

 

BAŞLICA KULLANIM ALANLARI

>  Ayakkabı & Terlik

>  Otomotiv

>  Poliüretan Mastik & Yapıştırıcı, Köpük

>  Mobilya

>  Hediyelik eşya & Elişi

>  İnşaat & Yapı

>  İzolasyon

>  Dekoratif ev eşyaları

>  Poliüretan filtre

>  Poliüretan sünger

>  Poliüretan köpük

>  Poliüretan levha

>  Poliüretan tekerlek

>  Poliüretan çıta

>  Poliüretan dökümcülük

>  Silikon döküm kalıbı

>  Poliüretan kaplama

>  Ayakkabı & Terlik tabanı

>  Poliüretan ahşap ve tahta taklidi mobilya

>  Poliüretan çerçeve

>  Poliüretan duvar kaplaması, duvar çıtası

>  Poliüretan dekoratif cephe kaplama paneli

>  Poliüretan cephe süslemeleri

>  Poliüretan prekast cephe kaplama malzemeleri

 

 

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS