Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Kesintisiz imalat süreçleri ile kaliteli mamuller üretin, maliyetleri de azaltın 

 

Kalıp döküm yöntemi ile poliüretan esaslı mamül imalatı için geliştirilen TERRASIL® Mould Release Agent serisi kalıp ayırıcılar, yüksek nitelikli silikon wax ve silikon reçine karışımlarından üretilen, su bazlı ve solvent bazlı sistemlerdir. 

Poliüretan esaslı otomotiv parçası, ayakkabı tabanı, terlik tabanı, filtre, ahşap ve tahta taklidi mobilya parçası, cephe kaplama ve duvar paneli, duvar süsü, tavan çıtası, ayakkabı tabanı ve terlik tabanı gibi imalatlarda kalıp söküm işlemi için geliştirilen TERRASIL® Mould Release Agent serisi kalıp ayırıcılar, poliüretan uygulamalarındaki ihtiyaçları en üst seviyede karşılarlar.

Poliüretan ahşap taklidi mobilya parçası, cephe ve duvar kaplama paneli, dekoratif ev eşyası, çerçeve ve benzeri malzemelerin silikon kalıp döküm yöntemi ile imal edilmesi için geliştirilen SILASTOSIL® M serisi RTV-2 kalıp silikonları, oda sıcaklığında kürleşerek donan, akışkan, iki bileşenli RTV sıvı silikon kauçuklardır. Çeşitli sertlik düzeyi seçenekleri ile sunulan, orijinalden mükemmel detaylarda kopyalama yapılmasına olanak veren, kullanım konforu sağlayan ve aynı kalıpla yüksek adette döküm yapılmasını garanti eden SILASTOSIL® M serisi RTV-2 kalıp silikonları poliüretan döküm amaçlı silikon kalıp imalatında öncelikle tercih edilirler.

Poliüretan endüstrilerinde kullanılan çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız özelliklere sahip doğru seçeneklere ulaşabilmeniz için size destek olmaya hazırdır.

 

UYGULAMALAR

>  Ayakkabı tabanı

>  Terlik tabanı

>  Poliüretan otomotiv parçaları

>  Poliüretan tahta taklidi mobilya parçaları

>  Poliüretan ahşap taklidi mobilya aksesuarları

>  Poliüretan filtre

>  Poliüretan sandviç panel

>  Poliüretan duvar kaplamaları

 

ÖNERİLEN ÇÖZÜMLER

>  Poliüretan kalıp ayırıcı, su bazlı

>  Poliüretan kalıp ayırıcı, solvent bazlı

>  Poliüretan kalıp ayırıcı, silicone-free

>  Silikon reçine

>  Silikon wax 

>  Silikon yağı

>  RTV-2 kalıp silikonu, beyaz

>  RTV-2 kalıp silikonu, şeffaf

>  Katalizör, donma hızlandırıcı

>  Kıvam artırıcı katkı maddesi

>  Silan

>  Bağlayıcı ajan

>  Çapraz bağlayıcı

>  Pigment pasta, poliüretan (PU) mastik imalatı için

 

 

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS