Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Sanatçı yönünüzü yeniden keşfedin, iş kalitenizi yükseltin

 

Yırtılma ve yırtık yürüme direnci yüksek, hava kabarcığı oluşturmadan donan, vakumlama işlemi gerektirmeyen, kolay kalıp sökümü ve yüksek adette döküm olanağı sağlayan SILASTOSIL® M serisi sıvı RTV-2 kalıp silikonları, oda sıcaklığında kürleşerek donan, iki bileşenli (100:3 veya 1:1 karışım oranlı) RTV sıvı silikon kauçuklardır.

Yağlanma yapmadıklarından ötürü kalıba dökülen poliüretan ve polyester mamullerin kalıp sökümü sonrasında solvent türü bir maddeyle yıkama işlemi yapmadan doğrudan boyanmasına veya yapıştırılmasına olanak verirler.

Kullanıcıya sınırsız tasarım kolaylığı, yüksek kullanım konforu, süratli ve zayiatsız döküm olanağı ve yüksek adette kalıp alma imkanı veren SILASTOSIL® M serisi sıvı RTV-2 silikon kauçuklar ahşap taklidi mobilya süslemesi, ev dekorasyonu ve hediyelik eşya üretiminde, ekonomik yoldan yüksek kaliteli imalatlar yapılmasını garanti ederler.

Ürün yelpazemizde bulunan silikon kauçuklar, kauçuk katkıları, kalıp ayırıcılar ve diğer çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız özelliklere sahip doğru seçeneklere ulaşmanız için size destek olmaya hazırdır.

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS