Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Kağıt endüstrilerine her yönden katkıda bulunuyoruz

 

Kağıt hamuru ve kağıt imalatı ile atık kağıt geri dönüşüm işlemlerine yönelik olarak, etkili, maliyet odaklı ve yasal mevzuatlara uygun çözümler sunuyoruz.

Silikon içerikli veya polyether bazlı (silicone-free) alternatiflerde sunulan TERRAFOAM® serisi köpük kesiciler ve köpük gidericileryüksek kullanım konforu sunan, kokusuz, solvent ve benzeri kanserojen maddeler içermeyen, yüksek etken madde içerikleri sayesinde köpük önleyicilik performansları mükemmel olan, aynı zamanda kağıt kalitesini sürtünme direnci, ısı direnci, yırtılma direnci, antistatik nitelik ve su iticlik nitelikleri bakımından olumlu yönde destekleyen, yeni nesil köpük kontrol sistemleridir.

Etkin köpük kontrolü için TERRAFOAM®

 

Toz ve sıvı formlarda sunulan TERRAFOAM® serisi köpük kesiciler ve köpük gidericiler stabil yapıdadırlar, püskürtülebilir ve pompalanabilirler, sıcak ve soğuk ortamlarda da güçlü köpük kesme performansı sergilerler. İmalat verimliliğini artıran, kağıt kalitesini olumlu yönde destekleyen ve maliyet optimizasyonu sağlayan bu çözümler, aynı zamanda çalışan sağlığı ve çevre mevzuatlarını da gözeten, etkin köpük kontrol sistemleridirler.

Kağıt endüstrilerinde ve atık kağıt geri dönüşüm işlemlerinde kullanılan çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız özelliklere sahip doğru seçeneklere ulaşabilmeniz için size destek olmaya hazırdır.

 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

>  Köpük kesici & Köpük giderici

>  Su iticilik sağlayıcı emprenye sıvısı

 

BAŞLICA KULLANIM ALANLARI

>  Kağıt hamuru

>  Kağıt

>  Islak mendil

>  Kâğıt havlu

>  Tuvalet kağıdı

>  Atık kâğıt geri dönüşüm

>  Su arıtma

>  Köpük kontrolü

 

 

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS