Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Enerji kaynaklarını daha verimli değerlendirin, kârlı çıkın

 

Petrol ve doğalgaz çıkarılmasında, işlenmesine yönelik rafineri işlemlerinde ve nakliye süreçlerinde kullanım için geliştitilen TERRAFOAM® serisi köpük kesiciler, köpük gidericiler, TERRAFLUID® serisi yüksek viskoziteli silikon yağları, silikon polimeri içerikli veya silicone-free olarak geliştirilmiş sistemler olup, uluslarararası standartlara uygun, küresel alanda başarısı kanıtlanmış, güvenilir ve ekonomik çözümlerdir.

Silikon elastomerleri üzerine uzmanlaşan TERRA, enerjinin enerji nakil hatları üzerinden aktarılmasında kullanılan silikon ve silikon izoleli kablo, kompozit silikon izolatör, silikon parafudr ve benzeri kablo ve kablo bağlantı elemanlarının üretilmesi için geliştirdiği SILASTOSIL® serisi sıvı silikon kauçuklar, TERRASIL® PRIMER serisi yapıştırıcılar ve TERRASIL® RSN serisi silikon reçine emülsiyonları enerji alanında ihtiyaç duyulan inovatif, efektif ve güvenilir yeni nesil malzemelerin üretilmesine olanak verirler.

TERRA, solar enerji alanında kullanılan silikon fotovoltaik güneş panellerinin üzerinde yer alan fotovoltaik hücrelerin, fotovolatik modüllerin, voltaj ve enerji aktarım elemanlarının, silikon kauçuktan mamül sistem parçalarının üretilmesi ve aynı zamanda izolasyon amaçlı silikon elastomer kaplama uygulamaları için etkili, güvenilir ve uzun ömürlü çözümler sunar. TERRAFLUID® serisi silikon yağları, SILASTOSIL® serisi silikon kauçuklar ve TERRACOAT® serisi izolasyon amaçlı kaplama silikonları, TERRASIL® RSN serisi silikon reçineler ve TERRASIL® SILANE serisi silanlar, bağlayıcı ajanlar ve çapraz bağlayıcılar solar enerji endüstrilerinin beklentilerini en üst seviyede karşılarlar.

Kapsamlı ürün yelpazemizde yer alan çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız özelliklere sahip doğru seçeneklere ulaşabilmeniz için size destek olmaya hazırdır.

 

UYGULAMALAR

>  Petro-kimya

>  Solar enerji

>  Silikon kablo ve kablo bağlantı elemanı imalatı

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS