Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Rekabet gücünüzü artırın, yeni pazar fırsatları yakalayın

 

Aderans, ıslatıcılık, yayılma ve örtücülük, kabuklanma, elastikiyet, su iticilik, buhar geçirgenlik ve nefes alma özelliği, boncuklanma etkisi, sürtünme direnci, çizilme direnci, silinme direnci, asit ve alkali direnci, silinebilirlik, renk dayanımı, renk parlaklığı veya matlığı, uçucu organik içerik miktarı (VOC), yüksek ısı dayanımı, uzun kullanım ve raf ömrü ve uygulama kolaylığı gibi unsurlar, endüstriyel veya dekoratif amaçlı iç ve dış cephe boyalarının kalitesini belirleyen temel unsurların başında gelirler.

Bu unsurları dikkate alarak boya üreticilerinin ihtiyaç ve beklentilerini azami ölçüde gözeten TERRA, yeniliçi, güvenilir ve maliyet odaklı çözümlerden oluşan kapsamlı bir ürün yelpazesi sunar.

 

>  Silikon reçineler

>  Silanlar, bağlayıcı ajanlar

>  Silikon yağları

>  Parlaklık sağlayıcı silikon emülsiyonlar

>  Elastikiyet sağlayıcı silikon emülsiyonlar

>  Yayılma, örtücülük ve emilim sağlayıcı silikon emülsiyonlar

>  Köpük kesiciler, köpük gidericiler

>  Kıvamlaştıcılar

>  Silika tozları

>  Su iticilik, su geçirimsizlik sağlayıcı ajanlar

 

Sunduğumuz inovatif çözümler, boya üreticilerinin ve nihai kullanıcıların aradığı niteliklerde boya imalatı yapılabilmesine olanak verirler. Boya imalatında kullanılan çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız niteliklere sahip doğru seçeneklere ulaşabilmeniz için size destek olmaya hazırdır.

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS