Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Ürün yelpazenizi genişletin, rekabet gücünüzü artırın, yeni pazar fırsatları yakalayın

 

Boya endüdstrindeki pazar trendlerini ve gelişen tüketici beklentilerini dikkate alan TERRA, endüstriyel boya, dekoratif boya, marin boyası, vernik, cila ve mürekkep imalatındaki ihtiyaçlara cevap veren esnek ve maliyet odaklı çözümler sunar.

Su bazlı ve solvent bazlı boya ve mürekkep sistemlerinde kullanıma uygun silikon reçineler, ıslatıcı ajanlar, silikon yağları, OH polimerler, elastikiyet sağlayıcı OH polimer emülsiyonları, parlaklık kazandırıcı silikon emülsiyonlar, köpük kesiciler, köpük gidericiler, silika tozları, silanlar, bağlayıcı ajanlar, su yalıtım ve su iticilik sağlayıcı katkılar, mikronize kalsit, titanyum dioksit, ve benzeri hammaddeleri ve katkı maddelerini içeren bu çözümler, kullanım konforu, aderans, ıslatıcılık, yayılma, kapatıcılık, örtücülük, elastikiyet, buhar geçirgenliği olan su iticilik, boncuklanma etkisi, aşınma dayanımı, sürtünme direnci, çizilme direnci, yüksek alkali direnci, renk haslığı, parlaklık, termal stabilite, yüksek ısı dayanımı, UV direnci, raf ömrü ve maliyet gibi temel unsurlarda hedeflenen neticelere ulaşılmasını garanti ederler.

Alışılmış bir tedarikçinin ötesinde, ürün reçetesi oluşturulması da dahil pek çok alanda teknik destek hizmeti veren TERRA, üreticilerin ürün performanslarını iyileştirmelerine, reçete maliyetlerini düşürmelerine ve rekabet gücü yüksek yeni ürünler geliştirmelerine destek olur.

Boya ve mürekkep imalatında kullanılan çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız niteliklere sahip doğru seçeneklere ulaşabilmeniz için size destek olmaya hazırdır.

 

UYGULAMALAR

>  Endüstri boyaları

>  İnşaat boyaları

>  Deniz boyaları

>  Yat boyaları

>  Tekstil boyaları

>  Tekstil baskı boyaları

>  Mürekkepler

>  Pigment pastalar

>  Vernik & Cila

>  Yüksek ısı dayanımlı boya (700ºC)

 

ÖNERİLEN ÇÖZÜMLER

>  Silikon reçineler

>  Silanlar, bağlayıcı ajanlar

>  Silikon yağları

>  Parlaklık sağlayıcı silikon yağı emülsiyonları

>  Elastikiyet sağlayıcı silikon yağı emülsiyonları

>  Yayılma, örtücülük ve emilim sağlayıcı silikon yağı emülsiyonları

>  Köpük kesiciler, köpük gidericiler

>  Kıvam düzenleyiciler

>  Silika tozu, fumed

>  Silika tozu, precipitated

>  Silika tozu, hydrophilic

>  Silika tozu, hydrophobic

>  Su iticilik, su geçirimsizlik sağlayıcı ajanlar

>  Pigment pastalar

>  Mikronize kalsit

>  Titanyum dioksit

 

 

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS