Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Mükemmel yapıştırma gücü sayesinde ürün kalitenizi iyileştirin, maliyeti azaltın

 

Sıvı silikon kauçuktan mamül malzemeleri kürleşme esnasında veya kürleştikten sonra plastik, kauçuk, kompozit, metal, cam, elyaf ve kompozit türü yüzeylere kalıcı bir şekilde yapıştırmak ve sabitlemek güçtür. Bu amaçla geliştirilen TERRASIL® PRIMER serisi yüzey astarları ve yapıştırıcılar, yüksek kullanım konforu sunan esnek, etkili ve güvenilir çözümlerdir. 

TERRASIL® PRIMER serisi yüzey astarları ve yapıştırıcılar astar olarak yüzeylere uygulanabildikleri gibi, silikon kauçuk karışımı içine katılarak da kullanılabilir. Silikon karışım yüksek ısı uygulanarak kürleşir ve böylelikle mekanik, kimyasal ve elektriksel açılardan oldukça güçlü ve dirençli bir yapışma elde edilir.

 

HTV, RTV ve LSR türü silikon kauçuklar ile üretilen malzemelerin birbirlerine veya cam, metal, kompozit, seramik, ahşap ve kumaş gibi yüzeylerin yapıştırılması için ideal olan TERRASIL® PRIMER serisi yüzey astarları ve yapıştırıcılar silikon kompozit izolatör ve parafudr gibi elektrik malzemeleri, silikondan mamül elektronik parçalar, silikon silindir merdaneler, mutfak aletleri, beyaz eşyalar ve benzeri nesnelerin imalatı öncelikli kullanım alanlarıdır.

TERRASIL® PRIMER serisi yüzey astarları, yapıştırıcılar ve diğer çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız özelliklere sahip doğru seçeneklere ulaşmanız için size destek olmaya hazırdır.

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS