Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

TERRASIL® WR ile yalıtım malzemelerinizin ömrünü uzatın

 

Reaktif polidimetilsiloksan silikon emülsiyonu olan TERRASIL® WR serisi su iticilik sağlayıcı silikon emülsiyonlar ve katkı ajanları, şilte, levha, boru ve dökme şeklinde üretilen cam yünü, taş yünü ve kompozit yalıtım malzemelerinin imalatında kullanılırlar.

Yüksek konsantre halde sunulan TERRASIL® WR serisi su itici silikon emülsiyonlar yüksek oranda su ile seyreltilebilir, fenolik reçine solüsyonları, bağlayıcı ajanlar, perlit ve benzeri diğer dolgu maddeleri ile birlikte kullanılabilirler. Malzemeye kalıcı bir su iticilik niteliği yanında, aynı zamanda hacim ve dolgun bir yapı da kazandıran bu silikon emülsiyonlar, rekabetçi maliyetlerde, uzun ömürlü ve yüksek nitelikli yalıtım malzemelerinin üretilmesi için idealdirler.

Cam yünü, taş yünü, kauçuk ve kompozit yalıtım malzemesi imalatında kullanılan su iticilik ve dolgunluk verici silikon emülsiyonlar, bağlayıcı ajanlar ve diğer çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız özelliklere sahip doğru seçeneklere ulaşabilmeniz için size destek olmaya hazırdır.

 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

>  Su yalıtımı ve su iticilik sağlayıcı silikon emülsiyon

>  Elastomerik kaplama silikonu

>  OH polimer emülsiyonu

>  Silan

>  Bağlayıcı ajan

>  Çapraz bağlayıcı ajan

>  Katalizör

>  Silika tozu

 

BAŞLICA KULLANIM ALANLARI

>  İzolasyon & Yalıtım Malzemeleri

>  Cam yünü

>  Taş yünü

>  Dolgu ​​​​elyafı

>  Poliüretan

>  Platik & Kauçuk

>  Kompozit

>  Yalıtım paneli

>  Su iticilik

>  Su geçirimsizlik

 

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS