Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Güçlü bağlar, dayanıklı ve dirençli yapılar elde edin, farklılaşın

 

TERRASIL® SILANE serisi silanlar birbirlerine kenetlenmesi yetersiz kalan organik ve inorganik yapılar arasında güçlü ve kalıcı bir bağ oluştururak, mamülde yapısal stabilite, kararlılık ve direnç elde edilmesine olanak verirler. Bunun haricinde mamule buhar geçirgenliği olan su geçirimsizlik, yüksek ısı ve alev dayanımı, UV dayanımı, anti korozyon özelliği, yapışma ve tutunma kabiliyeti ve çizilmezlik gibi özel nitelikler de kazandırırlar.

Temel bağlayıcısı silikon reçineler olan mamül reçetelerinde performans artırıcı katkı ajanı olarak ta kullanılan TERRASIL® SILANE serisi silanlar polyacrylate, butyl rubber, neoprene, phenolic resin, polyamide, polyether, epoxy resin, melamine, polyester, polyolefin, polysulfide, polyurethane, EPR, EPDM, SBR gibi her tür polimer ve elastomer içerikli mamul imalatı idealdirler.

 

TERRASIL® SILANE serisi silanlar, bağlayıcı ajanlar, çapraz bağlayıcılar ve diğer çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız özelliklere sahip doğru seçeneklere ulaşabilmeniz için size destek olmaya hazırdır.

 

UYGULAMA ALANLARI

>  Akrilik, poliüretan, polisülfür, hibrit, RTV silikon türü yapıştırıcı ve mastik

>  Alkit, poliüretan, epoksi, akrilik ve silikon reçineli boya

>  Cila, vernik, yüzey bakım kimyasalları

>  Tekstürlü boya, kuru harç, hazır sıva

>  Plastik, kauçuk, kompozit, fiberglass

>  RTV silikon kauçuk (RTV-1, RTV-2)

>  LSR sıvı silikon kauçuk

>  Endüstriyel boya

>  Dekoratif boya

>  Mürekkep

>  Tekstil baskı boyası

>  Yapı kimyasalı

 

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS