Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Kaliteli ve düşük maliyetli polyester döküm yapabilmeniz için size destek olabiliriz

 

SILASTOSIL® M serisi RTV-2 kalıp silikonları, oda sıcaklığında kürleşerek donan, iki bileşenli RTV sıvı silikon kauçuklar olup, silikon kalıp kullanılarak gerçekleştirilen polyester döküm uygulamaları için ideal niteliklere sahiptirler. Uygulama amacına göre çok çeşitli sertlik düzeyi seçenekleri ve farklı donma sürelerine sahip katalizörler ile kullanıma sunulurlar.

Kullanım konforu, kapta bekleme, uygulama ve donma süreleri, sorunsuz kalıp sökümü, döküm kalitesi, çekme-büzüşme oranı, esneme kabiliyeti, yırtılma mukavemeti, aynı kalıpla alınan döküm adedi, kullanım ömrü ve kalıp maliyeti gibi unsurlar bakımından tüm beklentileri karşılayabilen SILASTOSIL® M serisi RTV-2 kalıp silikonları, polyester döküm uygulamalarında öncelikle tercih edilirler.

TERRASIL® Mold Release Agent serisi polyester döküm kalıp ayırıcılar su ve solvent bazlı sistemlerdir. Kalıp yüzeyine püskürtülerek veya fırça ile sürülerek uygulanan bu kalıp ayırıcılar kolay ve zayiatsız söküm olanağı sağlarlar, kalıbı kirletmezler, mamulde hedeflenen niteliklere ulaşılmasını sağlarlar, ilave bir temizlik işlemine tabi tutulmadan mamulün boyanabilmesine veya yapıştırılabilmesne olanak verirler, kalıp ayırıcı sarfiyatını azaltırlar ve silikon kalıp ömrünü uzatırlar.

Polyester döküm uygulamalarında kullanılan çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız özelliklere sahip doğru seçeneklere ulaşabilmeniz için size destek olmaya hazırdır.

 

UYGULAMALAR

>  Polyester döküm

>  Polyester ahşap ve tahta taklidi mobilya parçaları

>  Polyester ev aksesuarları

>  Polyester sandviç panel

>  Polyester duvar kaplama paneli

>  Taş görünümlü fiber polyester duvar paneli

>  Polyester tavan süsü

>  Polyester kartonpiyer

>  Polyester çerçeve, çıta

>  Polyester süs eşyası

>  Polyester heykel

>  Polyester kompozit malzeme

>  Polyester saksı

>  Polyester jelkot

 

ÖNERİLEN ÇÖZÜMLER

>  Polyester kalıp ayırıcı, su bazlı

>  Polyester kalıp ayırıcı, solvent bazlı

>  RTV-2 kalıp silikonu

>  Silika tozu, polyester jelkot için

 

 

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS