Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Polyster döküm ustaları için güvenilir bir tedarikçiyiz

 

Polyester reçine hammaddeler kullanılarak kalıba döküm yöntemiyle gerçekeştirilen polyester mamul imalatlarına yönelik olarak, yenilikçi ve maliyet odaklı bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Polyester döküm mamul imalatlarında olağanüstü performanslar gösteren ürünlerimiz içerisinde kalıp söküm sonrasında doğrudan boyama olanağı da veren su bazlı ve solvent bazlı kalıp ayırıcılar, polyster döküme dayanıklı silikon kalıp üretiminde kullanılan RTV-2 kalıp silikonları, silikon yağları, silika tozları, kürleme ajanları, sertleştirici ajanlar, katalizörler ve diğer çözümler yer alır.

Döküm kalitenizi yükseltmeniz ve maliyetinizi düşürmeniz için gayret ediyoruz
 

Polyester döküm uygulamalarında, uygulama yöntemi ve sektör tecrübesi bakımından oldukça donanımlıyız. Cephe kaplama paneli, duvar çıtası, tavan süsü, çerçeve, saksı, hediyelik eşya, heykel ve benzeri polyester reçineli ve polyester reçine içerikli kompozit malzemelerin kalıp döküm yöntemi ile imalatına yönelik olarak, performans, nihai mamul kalitesi ve maliyet bakımından döküm ustalarına rekabet gücü kazandıran çözümler üretiyoruz:

>  Kalıp ayırıcılar

>  RTV-2 kalıp silikonları

>  Silikon yağları

>  Silika tozları

>  Kürleme ajanları, sertleştirici ajanlar, katalizörler

>  Talk pudra

 

SILASTOSIL® M Kalıp Silikonları ile ekonomik ve uzun ömürlü silikon kalıplar üretin
 

SILASTOSIL® M serisi RTV-2 kalıp silikonları, oda ısısında donan, iki bileşenli RTV sıvı silikon kauçuklar olup, yüksek dayanım gerektiren polyester döküm uygulamaları için geliştirilmişlerdir.

Donma sonrasında büzüşme ve genleşme sorunu yaşatmayan, zorlamaya karşı yırtılmayan, kolay söküm olanağı sağlayan ve yüksek adette dökümü garanti eden, dayanıklı ve uzun ömürlü silikon kalıpların üretilmesi için ideal niteliklere sahip olan SILASTOSIL® M serisi RTV-2 kalıp silikonları, polyester döküm kalitesini gözle görülür ölçüde iyileştirir ve ayrıca kalıp maliyetini ciddi oranda düşürürler.

 

TERRASIL® MRA Silikonlu Kalıp Ayırıcılar ile döküm kalitesini iyileştirin, kalıp ömrünü uzatın, maliyetleri aşağı çekin
 

Polester döküm için geliştirilen TERRASIL® MRA serisi polyester kalıp ayırıcılar silikon reçine içerikli, stabil yapıda, su veya solvent bazlı seçeneklerde üretilirler.

Püskürtülerek veya fırça ile uygulanan TERRASIL® MRA serisi polyester kalıp ayırıcılar sökülen mamul yüzeyinde yağlanma, yanma, hücre oluşumu ve kalıpta kurum oluşumu gibi sorunlar yaşatmaz, hedeflenen yüzey niteliklerinin elde edilmesine olanak verirler. Kalıp sökümü sonrasında doğrudan, temizlik işlemi yapmadan mamul üzerine boya, vernik ve benzeri işlem yapılmasına da olanak verirler. Kalıp kirliliğini önleyen, sarfiyatı azaltan ve kalıp ömrünü uzatan TERRASIL® MRA serisi poliüretan kalıp ayırıcılar özellikle yüksek adetli, büyük ebatlı ve boyama işlemi uygulanan polyester döküm imalatlarda tercih edilirler.

Polyester döküm işlemlerinde kullanılan kalıp ayırıcılar, RTV-2 kalıp silikonları ve diğer çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız özelliklere sahip doğru seçeneklere ulaşabilmeniz için size destek olmaya hazırdır.

 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

>  Polyester döküm kalıp ayırıcı, su bazlı

>  Polyester döküm kalıp ayırıcı, solvent bazlı

>  RTV-2 kalıp silikonu

>  Silikon yağı

>  Silika tozu

>  Talk pudra

 

BAŞLICA KULLANIM ALANLARI

>  Polyester reçineli malzemeler

>  Polyester reçineli kompozitler

>  İnşaat & Yapı elemanları

>  Mobilya aksamları

>  Heykel

>  Hediyelik eşya

>  Dekoratif ev eşyası

>  Polyester cephe kaplama paneli

>  Polyester duvar çıtası

>  Polyester çerçeve

>  Polyester mobilya aksamı

>  Polyester saksı

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS