Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Canlı ve parlak yüzeyler, mükemmel renk kaliteleri için

 

Modifiye edilmiş silikon yağı, silikon reçine ve silikon wax türü hammaddelerin karışımı ile yüksek konsantrasyonda su bazlı sistemler olarak üretilen TERRASIL® PE Polishing Emulsion serisi parlatıcı silikon emülsiyonlar süt beyazı renkte, kıvamlı, su ile seyreltilerek kullanılan makro türü silikon emülsiyonlardır.

TERRASIL® PE silikon emülsiyonlar cilalı oto şampuanı, torpido parlatıcı cila, su ve yağmur kaydırıcı, kauçuk paspas ve lastik parlatıcı gibi oto bakım ürünlerinin, cam cilası, parke cilası, granit ve mermer cilası ve paslanmaz çelik cilası gibi yüzey bakım ürünlerinin, parlatıcı ve koruyucu amaçlı deri bakım ürünlerinin ve ayakkabı boyalarının, dekoratif ve endüstriyel amaçlı silikonlu boyaların, tekstil baskı boyalarının, baskı patlarının ve baskı mürekkeplerinin üretiminde yoğun olarak kullanılırlar.

Tekstil terbiyesi, apreleme işlemleri için geliştirilen TERRASOFT® PE Softening Polishing Emulsion serisi parlatıcı silikon emülsiyonlar makro türü emülsiyonlar olup, boyalı kumaştaki renk hatalarını, solgunluğu ve cansızlığı gidermek, kumaşa doğal ve parlak renkler kazandırmak için idealdirler.

 

TERRASIL® PE, TERRASOFT® PE

Parlatıcı silikon emülsiyonlar

Fayda ve avantajlar

 

>  Yüksek konsantrasyondadır, aktif madde oranı yüksektir

>  Doğrudan teslim edildiği şekilde veya su ile seyreltilerek kullanılır

>  Dış etkenlere karşı dirençli, kalıcı ve güçlü bir parlaklık verir

>  Su iticilik kabiliyetini pekiştirir

>  UV, korona ve ozon direnci sağlar

>  Alkali ve asit direnci kazandırır

>  Çizilme ve çatlama dayanımı sağlar

>  Korozyon direnci (anti korozyon) özelliği verir

>  Toz itici anti statik nitelik kazandırır

>  Emülsiyon stabilitesi mükemmeldir

>  Yüksek sirkülasyona dayanıklıdır, kesme direnci çok iyidir

>  Raf ömrü uzundur

>  Ekonomiktir

 

Parlatıcı silikon mmülsiyonlar ve diğer çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız niteliklere sahip doğru seçeneklere ulaşabilmeniz için size destek olmaya hazırdır.

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS