Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Daha esnek çözümlerle ürün yelpazenizi genişletin, pazar payınızı artırın

 

TERRAFLUID® OHP serisi OH polimerler, içerdikleri silanol gruplar sayesinde hem kendi aralarında, hem de diğer fonksiyonel silanlar ile kondenzasyon türü reaksiyona girme kabiliyetine sahip, yüksek OH içerikli saf silikon polimerlerdir.

Kalıp sökümü amaçlı kalıp ayırıcılar, tekstil apreleme amaçlı tekstil yumuşatıcılar, tekstil baskı boyaları, dijital baskı mürekkepleri, kişisel bakım ürünleri ve kozmetikler, çocuk oyun hamurları (kinetik kum), silikon kauçuklar ve benzeri silikon polimer içerikli malzemelerin üretimi TERRAFLUID® OHP serisi OH polimerlerin hammadde olarak kullanıldığı başlıca alanlardır.

 

İçerdikleri silanol gruplar sayesinde hem kendi aralarında, hem de fonksiyonel silanlar ile kondenzasyon türü reaksiyona girebilen TERRAFLUID® OHP serisi OH polimerler, çapraz bağlayıcı ve katalizör yardımı ile kürleşen RTV silikon mastiklerin ve iki bileşenli RTV-2 sıvı silikon kauçukların imalatında da temel hammadde olarak kullanılırlar.

TERRAFLUID® OHP serisi OH polimerler ve diğer çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız özelliklere sahip doğru seçeneklere ulaşabilmeniz için size destek olmaya hazırdır.

 

UYGULAMALAR

> RTV Silikon Mastik

> Kondenzasyon RTV-2 Silikon Kauçuklar

> Tekstil Terbiyesi, Apreleme

> Silikon Elastomerik Kaplamalar

> Kalıp Ayırıcılar

> Çocuk Oyun Hamuru, Kinetik Kum

 

ÖNERİLEN ÇÖZÜMLER


> TERRAFLUID® OHP 40 (40cst)


> TERRAFLUID® OHP 700 (700cst)


> TERRAFLUID® OHP 750 (750cst)


> TERRAFLUID® OHP 5000 (5.000cst)


> TERRAFLUID® OHP 20000 (20.000cst)


> TERRAFLUID® OHP 80000 (80.000cst)


 

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS