Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Küresel bilgi birikimimize ve uygulama tecrübelerimize güvenebilirsiniz

 

Sıvı silikon kauçuk enjeksiyon döküm imalatlar için spesifik bir ürün yelpazesi ve yerinde teknik destek hizmeti sunuyoruz.

20 Shore ila 90 Shore aralığındaki sertlik düzeyi seçeneklerinde ve uygulama alanına uygun teknik niteliklerde sunulan SILASTOSIL® serisi ve SILASTOMER® serisi LSR sıvı silikon kauçuklar, TERRACOLOR® serisi sıvı pigment pastalar ve TERRASIL® BOND serisi yapıştırıcılar, FDA, LFGB, USP CLASS VI, ISO, IEC ve TSE sertifikasyonlarının gereklerine uygun, uluslararası standartlarda, hedeflenen nitelik ve kalitede, yüksek adetlerde ve rekabetçi maliyetlerde imalatlar yapılmasına olanak verirler.

SILASTOSIL® LR ile enjeksiyon döküm imalatlarınızı geliştirin, daha rekabetçi olun

 

Sıvı silikon enjeksiyon döküm uygulamaları için geliştirilen SILASTOSIL® LR serisi LSR sıvı silikon kauçuklar, berrak şeffaf vce kokusuz, iki bileşenli, FDA ve LFGB onaylı, yüksek adetli ve ekonomik imalatlar için geliştirilmiş, yüksek nitelikli LSR sıvı silikon kauçuklardır. 30 Shore ila 90 Shore arası sertlik düzeyi seçenekleri ile sunulan SILASTOSIL® LR serisi LSR sıvı silikon kauçuklar, kullanım konforu, sertlik düzeyi, viskozite, kuruma süresi, nihai mamulde mekanik, kimyasal, ısıl ve elektriksel direnç, ısı iletkenlik katsayısı, atmosferik direnç, maliyet kontrolü ve kalitede süreklilik bakımından tüm ihtiyaçları eksiksiz karşılarlar.

 

SILASTOMER® LR ile medikal gerekleri eksiksiz karşılayın

 

Medikal mamul imalatı için geliştirilen SILASTOMER® LR serisi LSR sıvı silikon kauçuklar, iki bileşenli, süper şeffaf, kokusuz, yüksek basınçlı enjeksiyon döküm sistemlerine de uygun, donma süreleri kısa olan, yüksek nitelikli LSR sıvı silikon kauçuklardır. 30 ila 90 Shore arası sertlik düzeyi seçenekleri ile sunulan, FDA ve LFGB onaylı SILASTOMER® LR serisi LSR sıvı silikon kauçuklar ISO 10993 ve USP CLASS VI gereklerine uygun medikal malzeme imalatı için idealdirler.

Silikon enjeksiyon döküm amaçlı LSR sıvı silikon kauçuklar, sıvı pigment pastalar ve sunduğumuz diğer çözümler hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız özelliklere sahip doğru seçeneklere ulaşabilmeniz için size destek olmaya hazırdır.

 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

>  LSR sıvı silikon kauçuklar, FDA ve LFGB onaylı

>  LSR sıvı silikon kauçuk, ISO 10993 ve USP CLASS VI onaylı, medikal amaçlı

>  LSR sıvı silikon kauçuk, yüksek gerilime uygun

>  LSR sıvı silikon kauçuk, yüksek gerilime uygun, çok düşük viskozitede

>  LSR sıvı silikon kauçuk, iletken

>  Sıvı pigment pasta

>  Kürleme ajanı, sertleştirici ajan, katalizör

>  Silika tozu

>  Kalıp ayırıcı

 

BAŞLICA KULLANIM ALANLARI

>  Enjeksiyon döküm

>  Tekstil baskı ve kaydırmazlık

>  Teknik tekstiller

>  Kablo & Kablo bağlantı elemanı

>  Yüksek gerilim elemanları

>  Otomotiv

>  Elektrik & Elektronik

>  Anne bebek bakım ürünleri

>  Mutfak gereçleri

>  Medikal gereçler

>  Ortez & Protez

>  Spor aletleri

>  Hobby aletleri

>  Çorap altı kaydırmazlık

>  Dantel kaydırmazlık silikon baskı

>  Elastik bant kaydırmazlık silikon baskı

>  İpek baskı (silk screen printing)

>  Serigrafi baskı (screen printing)

>  Gofre baskı (embossing)

>  Klişe baskı

>  Enjeksiyon baskı

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS