Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Etkin köpük kontrolü sayesinde maliyetleri azaltın, performansları yükseltin

 

Süratli, güçlü ve uzun süreli köpük kesme etkisine sahip TERRAFOAM® serisi köpük kesiciler ve köpük gidericiler soğuk ve sıcak ortamlarda sergiledikleri performanslar, yüksek alkali dayanımları ve stabil yapıları sayesinde öne çıkarlar. Düşük sarfiyatta dahi oldukça etkilidirler, maliyet düşürücü niteliktedirler ve aynı zamanda kullanım ve raf ömürleri uzundur.

Tekstil apreleme ve haşıllama, su ve atık su arıtımı, toz ve sıvı deterjanlar, evsel ve endüstriyel temizlik kimyasalları, toz ve sıvı yapı kimyasalları, bitümlü sistemler, renkli asfalt, seramik, metal kesme sıvıları, boya ve mürekkepler, hobi boyaları, kişisel bakım ürünleri ve kozmetikler, ıslak mendiller, gıdalar, tarım ilaçları, tutkallar, akrilik mastikler, kağıt hamuru ve petro-kimya rafinaj işlemleri TERRAFOAM® SE serisi köpük kesici ve köpük gidericilerin başlıca kullanım alanlarıdır.

Gıda uyumlu, FDA onaylı TERRAFOAM® SE 2200 serisi köpük kesiciler ve köpük gidericiler FDA normlarında belirtilen oranları aşmamak kaydı ile sıvı yiyecek ve içeceklerin içine doğrudan katılabilirler, mayalama ve fermantasyon gibi işlemlerde kullanılabilirler.

Toz halde üretilen TERRAFOAM® SP serisi köpük kesiciler ve köpük gidericiler tekstil haşıllama işlemlerinde ve ayrıca toz deterjan imalatı gibi endüstriler için geliştirilmiş, etkili, ekonomik ve maliyet odaklı çözümlerdir.  

Kapsamlı ürün yelpazemizde yer alan diğer çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız özelliklere sahip doğru seçeneklere ulaşabilmeniz için size destek olmaya hazırdır.

 

UYGULAMALAR

> Tekstil Terbiyesi, Apreleme

> Tekstil Haşıllama

> Su ve Atık Su Arıtımı

> Petro-kimya Rafinaj İşlemleri

> Kağıt Hamuru

> Yiyecek ve İçecek

> Mayalama, Fermantasyon

> Kişisel Bakım Ürünleri, Kozmetikler

> Deterjanlar, Temizlik ve Yüzey Bakım Kimyasalları

> Metal Kesme Sıvıları

> Boya ve Mürekkep

> Yapı Kimyasalları

 

 

ÖNERİLEN ÇÖZÜMLER


> TERRAFOAM® SE 3930 silicone antifoam emulsion


> TERRAFOAM® SE 4225 silicone antifoam emulsion


> TERRAFOAM® SE 2200 silicone antifoam emulsion (food-grade)


> TERRAFOAM® SP 9100 silicoen antifoam powder


> TERRAFOAM® SP 9300 silicone antifoam powder


 

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS