Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Mükemmel direnç, uzun kullanım ömrü ve güvenilir neticeler için

 

Elektronikte yalıtkanlık, darbe ve şok sönümlendirme, yapıştırma, mühürleme, enkapsülasyon, ısıl iletkenlik, elektriksel ve mekanik direnç, aşırı ısılara karşı dayanım gibi niteliklerde hedeflenen değerlere ulaşılmasını sağlayan SILASTOSIL® EP Electronic Potting & Encapsulation serisi silikon kauçuklar uluslararası standartlarda imalatlar yapılmasına olanak veren, güvenilir ve ekonomik çözümlerdir.

SILASTOSIL® EP serisi silikon kauçuklar oda sıcaklığında ve yüksek ısıda kürleşerek donan, iki bileşenli RTV ve LSR türü sıvı silikon kauçuklardır. LED ampül ve ışık şeridi, PV fotovoltaik solar güneş paneli modülü ve hücresi, PCB, çip, optik lens, sensör, transformatör, rezistans, endüktör, bobin, kondansatör ve konektör gibi endüstriyel imalatlar bu yüksek nitelikli sıvı silikon kauçukların kullanıldığı başlıca alanlardır.

 

Ürün yelpazemizde yer alan silikon kauçuklar, mukavemet artırma amaçlı silikon reçineler, ısı iletkenliği sağlayıcı polydimethyl silikon yağları, yüksek ısı dayanımlı methyl phenyl silikon yağları ve diğer çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız özelliklere sahip doğru seçeneklere ulaşabilmeniz için size destek olmaya hazırdır.

 

UYGULAMALAR

>  Yalıtım kaplaması, mühürleme

>  Enkapsülasyon

>  Dielektrik yalıtım kaplaması

>  Isıl iletkenlik kaplaması

>  PV solar enerji paneli modülü dolgusu

>  LED şeffaf dolgu

 

ÖNERİLEN ÇÖZÜMLER

>  SILASTOSIL® LR sıvı silikon kauçuklar (LSR)

>  SILASTOSIL® EP sıvı silikon kauçuklar (RTV-2)

>  SILASTOSIL® CATA katalizörler

>  TERRACOLOR® sıvı pigment pastalar

>  TERRAFLUID® polydimethylsiloxane silikon yağları

>  TERRAFLUID® MP methyl phenyl silikon yağları

>  TERRASIL® RSN silikon reçineler

>  TERRASIL® AUX PRIMER yapıştırıcılar

>  TERRASIL® SILANE silanlar, bağlayıcı ajanlar

 

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS