Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Ayakkabı ve terlik tabanı imalatı üreticileri için rekabet gücü kazandıran çözümler üretiyoruz

 

Ayakkabı ve terlik endüstrilerinde, aluminyum döküm kalıbı ve taban imalatı işlemleri için geliştirilmiş, kapsamlı bir ürün yelpazesine sahibiz.

TERRA tarafından üretilen RTV-2 kalıp silikonları, silikonlu kalıp ayırıcılar ve sunduğumuz diğer çözümler hem aluminyum döküm kalıbı üretmek, hem de kauçuk, termo plastik, poliüretan, EVA, neolit, latex ve benzeri maddelerden ayakkbı ve terlik tabanı üretmek için geliştirilmiş, verimlilik ve maliyet odaklı çözümlerdir.

Tüm çözümler tek bir elden

 

Ayakkabı ve terlik pazarındaki güncel trendler doğrultusunda taban kalıbı ve terlik imalatçılarının gerçek ihtiyaçlarını gözeten, onlara imalat esnekliği ve rekabet gücü kazandıran çözümler üretiyoruz:

RTV-2 kalıp silikonları

Kalıp ayırıcılar

Silikon yağları

Silika tozları

 

Kalıp imalatınızı iyileştirin, maliyetleri azaltın

 

SILASTOSIL® M serisi RTV-2 kalıp silikonları, oda ısısında sertleşen, sakız kıvamında akışkan, iki bileşenli RTV sıvı silikon kauçuklar olup, kullanım konforları sayesinde imalat sürecini hızlandırır, desen kopyalama kalitesini iyileştirir ve ayrıca silikonu sarfiyatını ve kalıp maliyetini azaltarak, rekabet gücü kazandırırlar. 

Kapta bekleme, sakızlanma ve kuruma süreleri optimize edilmiş olan SILASTOSIL® M serisi RTV-2 kalıp silikonları kolay şekillenir, hava kabarcığı oluşturmadan süratli kurur, kuruduktan sonra çekme, genleşme ve şekil bozukluğu gibi sorunlar yaşatmazlar. Yırtılma ve esneme dirençleri de oldukça iyidir.

 

Sorunsuz kalıp sökümü, mükemmel imalat kalitesi ve maliyet kontrolü için TERRASIL® Kalıp Ayırıcılarını tercih edin

 

Su bazlı ve solvent bazlı seçeneklerde üretilen TERRASIL® serisi kalıp ayırıcılar, kauçuk, termokauçuk, poliüretan (PU), termo plastik poliüretan (TPU), neolit, latex, PVC ve EVA türü maddelerden ayakkabı ve terlik tabanı üreten imalatçılar için geliştirilmiş, etkili ve güvenilir çözümlerdir. Püskürtülerek veya fırça ile uygulanan bu kalıp ayırıcılar, güçlü ve uzun süreli kalıp ayırıcılık sağlar, mamul yüzeyinde renk değişimi, çatlama, boşluk oluşumu, yağlanma veya boya tutmama gibi sorunlar yaşatmazlar. Kalıp ayırıcı sarfiyatını azaltan ve kalıp kirliliğini minimize eden TERRASIL® serisi kalıp ayırıcılar hedeflenen nitelikte mamul üretilmesine olanak verirken, imalat verimliliğinin artırılmasına ve maliyet optimizasyonu elde edilmesine de katkıda bulunurlar.

Ayakkabı ve terlik tabanı imalatlarında kullanılan kalıp ayırıcılar, RTV-2 kalıp silikonları ve diğer çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. Uzman ekibimiz aradığınız özelliklere sahip doğru seçeneklere ulaşmanız için size destek olmaya hazırdır.

 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

>  RTV-2 kalıp silikonu

>  RTV sıvı silikon kauçuk

>  Sertleştirici katkı, katalizör

>  Donma hızlandırıcı katkı

>  Kıvam artırıcı katkı, tiksotropik ajan

>  Kalıp ayırıcı, su bazlı

>  Kalıp ayırıcı, solvent bazlı

>  Üzeri boyanabilir kalıp ayırıcı, su bazlı

>  Üzeri boyanabilir kalıp ayırıcı, solvent bazlı

>  Silikon yağı

>  Silika tozu

>  Mikronize kalsit

 

BAŞLICA KULLANIM ALANLARI

>  Dökümcülük

>  Kalıp alma, kopyalama

>  Kalıp sökümü

>  Ayakkabı & Terlik tabanı

>  Aluminyum döküm kalıbı 

>  Desen tarama & Kopyalama

>  Silikon kalıp üretimi

>  Poliüretan döküm

>  Kauçuk taban imalatı

>  Poliüretan taban imalatı

>  Termo plastik poliüretan taban imalatı

>  EVA taban imalatı

>  PVC taban imalatı

>  Neolit taban imalatı

>  Latex taban imalatı

>  Kalıp imalatı

>  Döküm kalıbı imalatı

 

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS