Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Hedefimiz yaşam kalitesini yükseltmek

Silikon esaslı kimyasalların kullanımında derin bir bilgi ve tecrübe sahibi kurucularımızın yenilikçi vizyonu ile inşa edilmiş profesyonel bir organizasyonuz. Misyonumuz, alanında uzman küresel tedarikçilerle uzun vadeli işbirlikleri kurarak, Türkiye' ye yenilikçi teknolojiler kazandırmak ve yerel endüstrilere etkin çözümler sunmaktır.

Biz TERRA' da müşterilerimizin geleceğine katkıda bulunmak için çalışır, bu amaçla onların spesifik ihtiyaçlarını tespit etmeye önem verir, onlara sürdürülebilir bir başarı getirecek esnek seçenekler sunmaya gayret ederiz. Bu anlayışımız dahilinde yeni teknolojileri kendilerine uyarlayabilmeleri için onlara destek olur, böylelikle rekabet güçlerini korumalarına ve yeni pazar fırsatları yakalamalarına olanak sağlarız.

Yaşam kalitesini artırmaya yönelik olarak kimya alanında küresel ilerlemeleri sürekli takip ediyoruz. Edindiğimiz bu vizyonu müşterilerimizle paylaşıyor ve onların işlerini geliştirmesine katkıda bulunuyoruz. Kısacası biz, yaşam kalitesini yükseltmek ve ekonomik gelişime katkıda bulunmak için çalışıyoruz.

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS