Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

Güçlü ve güvenilir işbirlikleri inşa etmek
Güven - Sektörün dinamik bir katılımcısı olarak, yetkinliğimizin en üst seviyesinde güvenilir bir iş ortağı olma özelliğimizi korumak.
 

Şeffaflık - Tüm müşterilerimize ve tedarikçilerimize, onların menfaatlerini gözeten, gizlilik esasına dayalı bir işbirliği anlayışında olduğumuzu çalışmalarımızla açıkça göstermek.

Müşteri Odaklılık - Müşteri beklentilerinin daima bir adım önüne geçmek, ihtiyaçları doğru tespit ederek, esnek çözümler ve seçenekler üretmek, bu yolla müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak.

Öncü Olmak - Daima farklı olma vizyonumuz ile, bilgili ve deneyimli uzman ekibimiz ile, tedarik gücümüz ile ve yenilikçi ürün gamımız ile sektörün öncüsü olmak.

Yüksek Teknoloji - Kimya alanında küresel teknolojileri takip ederek ve imalat tecrübelerinden faydalanarak yerel endüstriler için etkin ve esnek çözümler üretmek.

Sürdürülebilirlik - Stratejilerimiz, iş süreçlerimiz, ürün gamımız ve iş modellerimiz aracılığı ile sürdürülebilirlik ilkesini desteklemek. İşletmelerin büyümelerine ve katma değer yaratmalarına destek olma bilinci ile çalışmak, çalışanlarımızın ve toplumumuzun yaşam standardını yükseltmek ve çevreyi korumak için daha yüksek performans sergilemek.

Ekonomiye Katkı - Endüstrilerin kullanımına sunduğumuz, performans, verim, maliyet ve çevre uyumu odaklı yenilikçi çözümler üreterek, yerel endüstrilerin gelişimine ve ekonomik büyümeye katkıda bulunmak.

Sosyal Sorumluluk - Gelecekte daha sağlıklı ve daha güvenilir bir çevrede yaşamamızı destekleyen iş süreçleri geliştirmek, çevrenin ve toplumun menfaatlerini korumak.

SOLUTIONS FOR PROFESSIONALS